Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tegyek szélvédő párásodás...

Mit tegyek szélvédő párásodás ellen?

Figyelt kérdés
Ez lesz a harmadik telem az autóval, és eddig soha nem tapasztaltam ilyesmit. Állandóan bepárásodik belülről a szélvédő, hiába takarítom, még ilyen páramentesítő permettel is lekezeltem. Mi okozza ezt, és mit tehetek?

2019. nov. 3. 16:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nincs légkondi az autóban, egy régi F Astráról van szó. Mint azt írtam, a páramentesítő spray nem vált be. A pollenszűrőt megnéztem, teljesen száraz. Úgyhogy már csak a fűtőradiátorra tudok gondolni, hogy esetleg kilyukadhatott. Majd megnézetem szerelővel. Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2019. nov. 3. 21:58
 12/14 anonim ***** válasza:
Üdv! Volt F astrám, ugyanez volt a gondom. a pollenszűrő hiába száraz, ha már elhasználódott, ugyanúgy rosszat tesz. Szerintem első körben cseréld ki (hacsak a szerelő mást nem mond).
2019. nov. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tuti belső keringetésen van, elromlott az állítója.
2019. nov. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Barnabas333 ***** válasza:
Nos nekem nincs garázsom, de nem volt még autóm ami ne párásodott volna esős időben. Mondjuk a most 1éves szalonból vett kocsin csak nagyon vékony pára van az ablakon, azt meg klímával hamar lefújom... A pára mentesítő párnák hasznosak.
2019. nov. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!