Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hibavonalak miatt bukott még...

Hibavonalak miatt bukott még valaki forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés

Beállás, megfordulás hibátlan lett, nagy hibám nem volt, 12 vonal után mondta a vizsgabiztos kb 40 percnél, hogy menjünk vissza a kiindulási pontra.

Megáltunk, mondta hogy pontatlan vagyok, meg nem nézek megfelelően szét...direkt próbáltam mint egy hülye állandóan hátra oldalra nézni, úgy látszik nem volt elég...

Ilyenből volt 3 vonal is: "Nem kellő ideig, vagy nem kellő időben ad irányjelzést." Most komoly ez miatt buktatnak?



2019. nov. 5. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Mivel éppen ilyenek miatt történika legtöbb komoly baleset, ezért jogos!
2019. nov. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez miatt is megbuktathat,de ezt tapasztaltad is!

Az én vizsgabiztosomnak az volt a baja,hogy mielőtt kijöttem a körforgalomból nem néztem jobbra (hátha valaki épp mondjuk egy biciklivel settenkedik ott mellettem). Az,hogy pl a párhuzamos parkolásom egy vicc volt,csak engem zavart,mert totál nem érdekelte. Összesen az a körforgalom volt a hibám a papíron,persze átmentem

2019. nov. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Engem is pont emiatt buktattak meg. Pedig szerintem nem volt jogos...
2019. nov. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!