Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tilosban parkolas, feljelentes?

Tilosban parkolas, feljelentes?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nyaron tortent, hogy rossz helyen alltam meg az autommal.amikor az autohoz ertem eppen 2 kozteres a kerekbilincset rakta fel. Majd mondtak hogy mivel elkezdtek a folyamatot azt tudjuk csinalni hogy a birsag felet fizetem ki. Kifizettem ment mindenki a dolgara. Ma viszont levelet kaptam a rendorsegtol hogy feljelentettek es tegyek vallomast. Mit tegyek most? Sajnos a fozetesi bizonylatot meg aznap kidobtam, nem gondoltam hogy meg szukseg lehet ra...



2019. nov. 20. 19:32
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"Es mi lenne a kozteres bizonyiteka?:D"

Mondjuk az általad aláírt papír? Elég nehéz lesz bizonyítani hogy nem te vezetted az autót, de amikor bilincset akartak rá rakni, véletlenül pont akkor pont arra jártál...

2019. nov. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!