Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti átállsz a prémium üzemanyag...

Ti átállsz a prémium üzemanyagokra jövőre?

Figyelt kérdés

Nagyon parázok, félek, hogy tönkreteszi a gumi tömítéseket, fémeket az új szabvány szerinti üzemanyag.


Ezért a régi tdi autómmal szerintetek átálljak prémiumra, abban nincs annyi biocucc, benzinesekkel muszáj lesz, mert régi Fordot és Opelt szerintem tönkre tenné az e10.


Külföldi cikkeket néztem, az a baj, hogy én ezeknek nem hiszek, egyik szerint jó, másik szerint senki nem tagadja, hogy rossz, itthon is ezt írták a totálcar-on.


Az a baj velem, én még 25+ éves autókkal is hosszú távra tervezek, nincs pénzem elektromosra :(


Mert szerintem az a jövő, ha így leölik a régi autókat.


Te mit fogsz jövőre tankolni a kocsidba?


A "régi öreg Mercis " válaszoló (délután óta olvasom e témát ) , hogy fogsz dönteni? Marad a biodízel szerüség vagy prémium?


2019. nov. 30. 01:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
50%

A benzinesbe benzint a dieselbe dieselt.

Mindezt a legolcsobb bevasarlokozpontos kútnál pontosan úgy ahogy mindig is tettem .

2019. nov. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Tomcatters. ***** válasza:
44%
Én eddig is MM100 tankoltam 😀 Pár éve, ha itt leírtam, sokan egyből betámadtak, h minek ugysem megy jobban...stb Erre mindig azt írtam, h más az összetétele, nem azért tankolom, h gyorsabb legyek, hanem azért mert tisztantartja a motrot (meg is lehet nézni az autóim kipufogo rendszerét (gyári rendszer10+ éves, és fémtiszta belülről ) Most, h elterjedtek youtubon Gajdan Miklós videói, ismerőseim közül 1 nem mondja, h minek tankolom 🤣🤣🤣 10 évvel ezelőtt is tisztaban voltam vele, h más a 100-as összetétele 😀(kozvetlen bef benzinmotrok amugyis kokszolodasra hajlamosak (enyém nem olyan 200e után sem )
2019. nov. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

#10 Mercid öreg, oké :) akkor itt vagy. :) köszi.


Elég pronyónak gondolom magam, de sanszos, hogy én is átállok a prémiumra.


Amúgy érdekes, hogy pont a vezess.hu nem ír cikk áradatot erről..

2019. nov. 30. 14:52
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 12-es

kozvetlen bef benzinmotrok amugyis kokszolodasra hajlamosak (enyém nem olyan 200e után sem)

Jó neked...kár,hogy nálam a szívóoldali kokszolódás szempontjából teljesen,de mind1 mit tankolok bele

2019. nov. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
22%

Azért itt is feljött a csökkent fogyasztásos dolog, ami azért vicces, mert fizikailag képtelenség, tekintve, hogy az üzemanyag energiatartalma nem változott. :D :D


Nem mellesleg Gajdán Miki videóit is tessék úgy tekinteni, hogy a Shell szponzorálta...

2019. nov. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Tomcatters. ***** válasza:
56%
Valóban, a shell támogatja🙂 Meg ugye mikor én elkezdtem tanklni OMV Maxmotion 100, még nem is volt ismert a tanárúr. Engem nem befolyásolt🙂
2019. nov. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

Értem, ha azt akarom hogy az előszoba tiszta legyen a nappalit kell pucolnom.


Teljesen logikus

2019. dec. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Tomcatters. ***** válasza:
0%
Az egész rendszert tisztábban tartja(Azaz alapból kevesebb retket viszel be, igy az egész lakásod tisztább lesz )
2019. dec. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Milyen retekre gondolsz ami belekerül ?
2019. dec. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Tomcatters. ***** válasza:
31%
Gyanta 🙂 Ami idővel lerakódik az injektorokban ,rontja a szórásiképet, tökéletleníti az égést, ezáltal jobban kokszosodik a rendszer, es a tiszta etanol , ami nincs a 100 benyában egyáltalán
2019. dec. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!