Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti átállsz a prémium üzemanyag...

Ti átállsz a prémium üzemanyagokra jövőre?

Figyelt kérdés

Nagyon parázok, félek, hogy tönkreteszi a gumi tömítéseket, fémeket az új szabvány szerinti üzemanyag.


Ezért a régi tdi autómmal szerintetek átálljak prémiumra, abban nincs annyi biocucc, benzinesekkel muszáj lesz, mert régi Fordot és Opelt szerintem tönkre tenné az e10.


Külföldi cikkeket néztem, az a baj, hogy én ezeknek nem hiszek, egyik szerint jó, másik szerint senki nem tagadja, hogy rossz, itthon is ezt írták a totálcar-on.


Az a baj velem, én még 25+ éves autókkal is hosszú távra tervezek, nincs pénzem elektromosra :(


Mert szerintem az a jövő, ha így leölik a régi autókat.


Te mit fogsz jövőre tankolni a kocsidba?


A "régi öreg Mercis " válaszoló (délután óta olvasom e témát ) , hogy fogsz dönteni? Marad a biodízel szerüség vagy prémium?


2019. nov. 30. 01:16
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Igen, 3-4 éves állás után, de egy olyan autónál ami ennyit áll ott már a benzin lesz a legkevesebb gond.
2019. dec. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
46%
Nekem egy 2.2 d-cat 130kwos sárkánymacskám van. A két üzemanyag közt erősen észrevehető különbség van. Az omw prémiummal basz a gépjárművem, ha pedig véletlenül nem azt kap, nehezebben indul és érezhetően nem húz úgy. Aki azt mondja, hogy nincs külömbség az üzemanyagok közt és mindegy hol tankol, kívánom egyszer üljön huzamosabb ideig hasonló autóba mert elhiszem, hogy a low bugettes taligán nem vehető észre de egy baszógép az ezzel él! A szűkebb agytérfogatuakat kérem, most lehet lepontozni.
2019. dec. 3. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!