Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha állapotra évjáratra mindket...

Ha állapotra évjáratra mindkettő jó, melyiket vennétek, és miért? Opel Vectra B, vagy Opel Astra G?

Figyelt kérdés
2019. dec. 12. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbit. Nincs szükségem nagy autóra, talán kicsit kevésbé terheli a környezetet az Astra.
2019. dec. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha csak e kettő közül lehetne választani, akkor én is inkább a G Astrát választanám. Kinézetre egy nagyon kicsit modernebbnek tűnik. Mérete is bőven elég.
2019. dec. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyértelmű astra. Volt F és G is. Én elégedett voltam velük.
2019. dec. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az Astra modernebb, a Vectrának katasztrófa atöréstesztje.
2019. dec. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az Astra-t. Korszerűbb, mint a B Vectra.
2019. dec. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokkalta nagyobb a Vectra és az Astra nagytesójának szánták, megbízhatóbb... Na persze... hagyjuk a süket dumát 3hónapja van a Vectra, és azóta minden napom szerves része a szopás. Mindig más baja van. Azt leszámítva, hogy motorilag (amúgy mindkettő) szar, a Vectra tényleg nagyobb. Egyszer ültem az Astrában de egy fél perc volt mire beszálltam. Nekem az Astra felejtős. Csúnya és Kicsi (pedig nem vagyok nagydarab), szörnyű formaterv. Ha fenntartóság mellett állunk, Astra. Ha mértek, és "kényelem" :Vectra (Ha nem EcoTec motor van benne, hanem egy Japán Honda VTEC motor).
2020. jan. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!