Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autószerelőnek tanuló fiúnak...

Autószerelőnek tanuló fiúnak egy ilyen vagy ilyesmi autó jó lenne első autónak?

Figyelt kérdés
[link]
2020. jan. 4. 11:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ennyiért leginkább semmit. De ha már muszáj, mert kell, akkor Corsa B, Astra F, esetleg Polo, Fabia, Golf III és hasonlók.
2020. jan. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Beviz Elek ***** válasza:

Ilyen régi Audim sosem volt, de úgy gondolom ha szerelőnek tanulsz, akkor nagyon nem foghatsz mellé. Javítások anyagárban lesznek, ha nagyon akarod mindig találsz rajta valamit amit csinálhatnál. Szerszámhasználat és alap működési elv megtanulására teljesen jó lehet.

A Primera sem rossz, bár biztos hogy nem 1.6-os P11-144-et vennék, hanem P11 GT-t. Ezeken inkább a futóműre kell költeni és 1-2 apróságra, nem az a típus ami az úton hagy, de ebben a korban ezen is találsz javítani valót ha keresel (ha nem az életben tartás a cél).

Hasonló árkategóriában még esetleg Accordot, Galantot, Ventot vennék.

2020. jan. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"és mindenkit a retkek közé a buszra dobálnátok akinek ilyen autója van"


Retkek közé a buszra :D Hát gratulálok. Én is hétköznapokon általában busszal járok mert kb. 2x gyorsabb (buszsáv) és olcsóbb mint autóval járni mindig. Retek vagyok?

Továbbá aki nem sz..pni meg gyakorolni akar, az nem tudom hogy 300-ért a busz kiváltására miért nem használható autót vesz...


A kérdésre válaszolva: tök jókat gyakorolhatnál rajta, de szerintem nem lesz hozzá alkatrész sehol...

2020. jan. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
jó kocsi nekem is volt 80-as audim... Ha neked nincs szükséged túl erős kocsira akkor simán... El is lehet ezzel járkálni, igaz nem egy erőgép ezzel a motorral!
2020. jan. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!