Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak jó ötlet a...

Első autónak jó ötlet a pontiac fiero 2.5?

Figyelt kérdés

Hamarosan 18 leszek , és elkezdem a jogsit is.

Nézegettem használt autókat első autónak , mert új autóra nincs is pénz , és kedv sincs hogy úgymond a "semmiért" gyűjtsek , merthát első jogsisnak egy régi kocsi is tökéletesen megteszi.

Aki ilyen kocsit vett , vagy szerelt , le írná hogy első kocsinak jó ötlet , vagy túl sokba kerül a fenntartása és az esetleges alkatrész cseréje ?

Válaszokat előre is köszönöm.



2020. jan. 4. 16:05
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
92%

Azért kapsz ilyen válaszokat, mert már mindenki unja a sok "hülyegyerekes" kérdést.


Pl.

Nincsen se jogsim, se pénzem, de nagy, régi, USA autót akarok venni...

...mert minden havernak -visszatekert- BMW-je van a diszkó előtt és nem akarok én is ugyanolyant.


Azután majd lehidalsz ha 20 litert fogyaszt, ha évi 100-200ezer lesz a biztosításod, vagy millió körül egy motorfelújítás, a kaszniról már nem is beszélve.


Vegyél Suzukit, annál nem ciki ha kétezerért tudsz csak tankolni.

2020. jan. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
77%
Tipikus gyerek gondolkodás még, majd felnősz.
2020. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
61%

Ekkora öngólt még itt is ritkán lőnek az álmodozó kisgyerekek.

Ha mindenáron olcsó coupe forma kell, akkor nézz Calibra-t, Civic-et, kicsit többért BMW-t. Még ezekkel is jobban jársz, mint egy Pontiac-cal.

spiritmonitor.de fogyasztást meg tudod nézni, Unix, Bárdi, Láng, kérsz e-mailben ajánlatot egy olajcsere+vezérlés anyagra meg egy komplett fékre (betét+tárcsa) és máris látni fogod.

Arról nem is beszélve, hogy beleszaladtál az egyetlen eladó magyar példányba, ami csábító fél millióért, de ha megnézed mobile.de-n, hogy az értelmes darabok 10.000 eur felett vannak máris máshogy állsz hozzá

2020. jan. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
65%

Életemben nem találkoztam ilyen kocsival, rákerestem, de úgy se ismerős... Szerintem ehhez nem, hogy drága lesz az alkatrész hanem egyszerűen nem lesz...


Én megértem, hogy egy jó kocsit akarsz első kocsinak, de maradja a realitások talaján, olcsón is lehet venni sportos, kényelmes, és élvezetesen vezethető kocsit.


vegyél egy golfot, civicet, 3-as bmw-t, A3, A4-es audit, de opelek közt is például egyik ismerősömnek egy v6-os vectra volt az első kocsija és nagyon élvezetes kis kocsi volt, jó volt vezetni...


Nekem egy e36 320i volt az is nagyon jó volt és semmi baj nem volt vele, ha volt is apróságok és volt hozzá minden...

2020. jan. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
54%

Sok helyre nem fogsz vele eljutni, mert vagy azért fog állni, mert várod hozzá az alkatrészt vagy azért mert nem lesz szerelő, aki elvállalja, esetleg azért mert nem lesz pénzed benzinre.

Meg egyáltalán honnan szereznél ilyet? Hahu-n is egyetlen darab van, annak is már évek óta lejárt a műszakija.


Azért a swift és a pontiac között van sok ésszerű alternatíva.

2020. jan. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
32%

Nem jó. Egyáltalán örülhetsz ha alkatrészt kapsz hozzá.

Én magam már ahhoz tartom magam, hogy elsősorban Európában gyártott járművet tartani....

2020. jan. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
65%

Egyébként hasonló autó, ami elérhető nálunk az a toyota mr2.


De pénz nélkül azt is nyugodtan elfelejtheted.

2020. jan. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Pardon.

Szerintem félre értettetek amikor az áráról irtam.

Úgy értettem hogy nincs pénz egy vadi új kocsira , pl 3 vagy 6 milliós kocsira . De például 5-600.000-es kocsi már benne van a pakliban.


(Először egy zastava volt a "cél" , de az pont ma kelt el amikor jobban átnéztem volna az oldalát)


Apropó köszönöm a normális válaszokat.

2020. jan. 4. 18:43
 19/30 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a tippeket hasonló autókhoz.
2020. jan. 4. 18:44
 20/30 anonim ***** válasza:
24%
Nem értek hozzá, de kinézetre szerintem az Opel Tigra hasonlít hozzá, az pedig teljesen jó első autónak:D
2020. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!