Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak jó ötlet a...

Első autónak jó ötlet a pontiac fiero 2.5?

Figyelt kérdés

Hamarosan 18 leszek , és elkezdem a jogsit is.

Nézegettem használt autókat első autónak , mert új autóra nincs is pénz , és kedv sincs hogy úgymond a "semmiért" gyűjtsek , merthát első jogsisnak egy régi kocsi is tökéletesen megteszi.

Aki ilyen kocsit vett , vagy szerelt , le írná hogy első kocsinak jó ötlet , vagy túl sokba kerül a fenntartása és az esetleges alkatrész cseréje ?

Válaszokat előre is köszönöm.



2020. jan. 4. 16:05
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Ha az első három év várható pénzégetésének várható végösszegét felveszed hitelnek, hogy átalakíttasd villanyosra (drága az akku, sok a "de", tehát sok pénz)...
2020. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
52%

Ilyet szól hogy a tigra hasonlít hozzá. mit vettél be? kérek én is!



A kérdezőnek: Értem én hogy ki szeretnél lógni a sorból,és azért néztél swiftek helyett ilyet. de:

alaphangon 30+ éves gépek, usa-ból.

-Nem nagyon fogsz találni olyat ami még nem rohadt el.

-ezekből 20-25 éve volt sok itthon, de mint jellemzően az amcsi autókhoz ehhez SEM értett senki, és istentudja miket tákoltak bele, láttunk már volga motort, barkas hűtőt amcsi autóban.

Ha mindenáron ilyen a vágyad, keress amerikai autós társulatot, és benne olyan embert aki ismeri ezeket,és elmegy veled megnézni a kiszemelt példányt hogy ne szaladj bele orbitális szopórollerbe.

Amúgy ez kint amerikában ilyen olcsó filléres középmotoros játékautó volt.

2020. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%
2.5-ös,93Le,166km/h a vége. Fogyasztás 7l, városban 9l.
2020. jan. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Jó lesz... Én is azt vennék
2020. jan. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
2020. jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Menj és azonnal vedd meg azt az egyetlen példányt, amit a hasznaltauto.hu-n hirdetnek. Teljesen mindegy, milyen állapotban van, jó lesz az. Legalább nincs gondod azzal, hogy melyiket válaszd.
2020. jan. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
33%

Te, én még egy utolsó Swiftnek is örülnék...

Lassan 2 éve van jogsim pedig.


Ismerősöm műhelyében "tanulok" (egyetem mellett), van rutinom, de a nagy autókat meg mindig nem merem behozni a műhelybe.


Kb 15.000 kilómétert vezettem, egy Pontiacot nem biztos hogy meg tudnék fogni, szerintem te sem.


Jelenleg egy kisebb autóra gyűjtök (nem Akart, habem

2020. jan. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
50%

#27

Szóval jelenleg egy kisebb autóra gyűjtök. Gondolj ezalatt (elsősorban háromajtós) Suzuki Swift, Golf 2, Lada Samara, F Astra, Fiat Panda (régi), Skoda Felícia stb autókra. Ezek viszonylag megbízható és olcsó autók.


Egy autó fenntartása szívás, főleg az amerikai autóké. Aludj erre egyet, gondold még ezt át párszor. Remélem azért a szüleid észbekapnak, és nem engednek venni túl nagy autót.

19F

2020. jan. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
25%
Az megvan hogy a fiero az kb akkora, mint egy régi hondacivic? :D
2020. jan. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Nincs meg, ezt nem tudtam.

Lehet lepontozni.

2020. jan. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!