Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik aútot Válasszam?...

Melyik aútot Válasszam? Mercedes A, Nissan Primera vagy Volvo s40?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kocsit vennék, fontos, hogy kényelmes legyen, illetve ha törik kiszálljak belőle. Most jogsiztam, bár nem nagyon tudok veeztni nem is ertem hogy adhattak jogsit a kezembe. 5-600 Ropit szánok rá és 2000 Évj. feletti legyen, azt írják a vasakrol h jók mindent most csereltek szóval cska vigyem el. 2000ccm3 max-ig. Merdzsó A tetszi k a legjobban ink erről várok tapasztalatokat ;) Portás vagyok za isten hátamögött szal nayon zsebbenyúlós kocsika sem kéne. Köszi a taapsztalatokat.

2020. jan. 14. 19:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

A merci új korában is rossz volt, hát akkor 20 év után...


A primera egész jó.

Faternak P11-esese van. Fogjuk rá, hogy kényelmes, tágasnak viszont baromi tágas.

2020. jan. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

20 éves autókat nézegetsz. Nincs olyan, hogy "minden tökély rajta".


Illetve van, de akkor az nem 5-600 Ropi lesz.

2020. jan. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

7,8,9,11!

A Kereskedő mondta, hogy ezek megbízható kocsik az A mercik szomszédomnak is ilyen van, bár ő 2. autóként használja, illetve láttam egy hírdetést felhívtam kiscsajt ő is kb úgy ért a kocsikhoz, mint én, aztmondta scak akkor vitte szervízbe mikor vmi romlott rajta ez meg egy szökőévben egyszer volt :) Persze gondolom, tudom h mindenki túlóz, de azért boxeremet sem akarom ráverni egy kocsira szóval ink. mást veszek. Igen, hát a portás fizu nem túl jó :D Rozsdát amúgy nem láttam az általam kinézett merdzsóba ;)


Primera nagyon tetszik, csak ezek nagyobbak viszont az előnyös, hogy van benne tolatóradar, sokat segít :D Oktatókocsikámba is volt parkradar meg tolató meg minden :D Köszi a váalszokat mindenkinek ment a zöld ;)

2020. jan. 14. 21:06
 14/20 A kérdező kommentje:
10! A Volvókat is szeretm van nekem egy távoli kereskedő spanom, rácsörögtem, de egymisért akar rámtukmálni volászt, hát meg külföldről hozta. Nem bízom én za ilyen külföldi kocsikban, angolul csak önéletrajzom szerint tudok, szóval nem járja innem magyraból akarok venni de az tény, hogy kényelmesek a volvok, kocsi meg azert kéne mert biciklivel kissé hideg van már msotanában ;) :D szóval mindenképp 5-600 ropim van rá többi az másra kell :D :D
2020. jan. 14. 21:10
 15/20 anonim ***** válasza:

Most őszintén ha téged felhívnának, hogy milyen a kocsid akkor azt mondanád, hogy megbízhatatlan fos?:D de őszintén:)

7-es voltam.

Ennyiért inkább valami japánt nézz. Yarist mondjuk.

Tudom nem olyan szép (relatív) mint a merci, de nem is fogod a főnököd hivogatni, mert nem tudsz bemenni melózni mert megint lerobbant a merdzso:D

2020. jan. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Nyílván én is fényezném, ahogy lehet :D Jajj najó nem veszek mercit :D Köszönöm a választ mindenkinek :D


Kedves 7/15 Köszönöm neked is ,sokat segítettél :D

2020. jan. 14. 22:25
 17/20 anonim ***** válasza:
azért, készülj a koppanásra, ha elhiszed, hogy bármelyik kereskedő igazat mond! Ezek már akkor hazudnak, amikor köszönnek XD
2020. jan. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Te roma vagy?( Cigany? )


Hány eves?

Miert irod hogy kocsikam, meg ezt a helyesirasi betukevereseket?

2020. jan. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Igen gondoltam, hogy a kereskedők fényezik a járgányokat :D


Utolso. Nem vagyok roma, és megszokásból írom, bár nen értem mi köze ennek a kerdeshez..

2020. jan. 15. 10:49
 20/20 anonim válasza:
Tesla Pickup
2020. jan. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!