Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új Motorkerékpár (pl Kawasaki...

Brandon41 kérdése:

Új Motorkerékpár (pl Kawasaki z400 v Honda cb500f) vásárlásnál lehet extrákat kérni, vagy csak tartozékokat lehet?

Figyelt kérdés
Érdekel hogy lehet e extrákat kérni pl markolat fűtés és hasonlók, vagy csak tartozékokat mint tároló doboz vagy táska, sport kipufogó.

2020. jan. 19. 09:15
 1/7 dirtboy ***** válasza:
Kevés az esély arra hogy itt bárki is vett volna ilyen motort újonnan. Én javaslom dobj egy email-t azoknak akik ezeket forgalmazzák.
2020. jan. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi. Nem kifejezetten csak ezekre a motorokra gondoltam (ezeket csak példának hoztam fel mert ilyenekkel szemezek), inkább általánosságban gondoltam hogy lehet e extrákat kérni motorkerékpárokhoz.
2020. jan. 19. 11:50
 3/7 dirtboy ***** válasza:

a választ nem tudom,újonan sose vettem ilyen motort,kawa oldalát néztem márkorábban mert kawám van de ott nem láttam ilyen listát.

amúgy még a ktm 390 dukeot is ajánlom figyelmedbe,nagyon pofás kis gép az is,láttam már párszor élőben.

2020. jan. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen az is tetszik vele csak egy baj van, hogy nem az A2 kategóriában van.
2020. jan. 19. 13:43
 5/7 dirtboy ***** válasza:
azt nem írtad hogy A2-esnek kell lennie :)
2020. jan. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 b1812567 ***** válasza:

Általában a kereskedők vagy a gyártó oldalán megnézheted, hogy milyen gyári kiegészítőket lehet egy-egy modellhez megrendelni. Sokszor vannak "csomagok" is, amikben több dolgot egyszerre, kedvezőbben kérhetsz.

Ilyesmi lehet a markolatfűtés, bukócső, sportváltó, meg mindenféle egyéb.


Ha olyat szeretnél, ami gyárilag nincs a kínálatban, a legtöbb kereskedés szerviz is egyben, és meg lehet beszélni, milyen extra kívánságaid vannak.

Legjobb, ha a konkrét típussal kapcsolatban közvetlenül a kiszemelt kereskedőt keresed meg a konkrét kérdéssel.

2020. jan. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Valóban,bocsi.
2020. jan. 19. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!