Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 97-es évjáratú 1.3-as...

Cirmos87 kérdése:

Van egy 97-es évjáratú 1.3-as benzines Ford Ka-m. Mikor (? L-nél) kellene felvillannia a kis benzinkút jelnek hogy kevés az üzemanyag?

Figyelt kérdés
Eddig amikor a piros vonalhoz ért a mutató akkor mentem tankolni.

2020. jan. 25. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem típus függő, azon múlik hogy hogyan van beállítva az úszó.
2020. jan. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minek centized ki ennyire?
2020. jan. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mivel elso autom tavaly augusztusban vasaroltam, igy probalom megallapitani hogy mennyit megyek vele es mennyit fogyaszt.


Az uszot hol lehet megnezni/megnezetni, hogy mennyire van beallitva?

2020. jan. 25. 18:12
 4/5 anonim ***** válasza:

“ Mivel elso autom tavaly augusztusban vasaroltam, igy probalom megallapitani hogy mennyit megyek vele es mennyit fogyas” 🤦🏻🤦🏻🤦🏻🤦🏻🤦🏻🤦🏻



Az ugye megvan, hogyha telitankolod majd a következő tankoláskor is telitankolod, akkor a második tankolás és a megtett kilométer ismeretében egy egyszerű osztással megvan az eredmény? Ráadásul az üzemanyagtartály alján lévő trutymó sem keveredik fel és tömíti el a szűrőt

2020. jan. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ennyire pontosan akarod tudni hogy meddig jutsz el a lámpa jelzése után, akkor rakj egy kanna benzint a csomagtartóba. Mikor jelez a lámpa, jegyezd meg a kilómétert. Aztán hasznád amíg ki nem fogy (azért kell a kanna benzin, hogy tovább tudj menni)

De ez nem mérvadó, a fogyasztás változhat.

Nem kell kicentizni.

Ha közelít a piroshoz tankolni kell. Ennyi.

2020. jan. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!