Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha olyan autót kellene vezetni...

Ha olyan autót kellene vezetni, amin a kormány balra tekerésekor jobbra fordul a kocsi és fordítva, menne a vezetés?

Figyelt kérdés
Ezen felül, jobb kormányos lenne, pedálok és a váltó is fordítva lenne (jobb oldalt a fék és kuplung, bal oldalt a gázpedál.
2020. jan. 26. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Menne bizony, a puszta közepén?

Hogy merre? Ki tudja..

Csak egy próba itthon: próbálj meg bal lábbal fékezni, meg fogsz lepődni, úgyhogy óvatosan.

Szóvall a kérdésre: elsőre biztos nem, talán sokadikra...

2020. jan. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értettem soha, hogy miért mondják, hogy meglepődök, ha bal lábbal fékezek, aztán kipróbáltam, és megtudtam:D Láttam már olyan biciklit, amin bal oldalt volt a hátsó fék karja, jobb oldalt meg az elsőé, azzal is összejöhetett valami érdekes dolog. Szerintem nehéz lenne ilyen autót vezetni, mert a kormány tekerése teljesen szembemegy a logikával, a pedálokat még valahogy meg lehetne szokni. Érdekes lenne amúgy, ha van pénzed, akkor építhetnél egy ilyet, biztos kipróbálnák páran, persze csak valami lezárt pályán.
2020. jan. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy idő után lehet hozzá tudnék szokni, de vicces lenne, az tuti.
2020. jan. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kormányzást próbáltam, gyakorlatilag nem bírtam közlekedni. ( Csak egy szerelő aknára akartam állni) és mondtam magamban hogy :jobbra fordulok akkor balra tekerek de ha belenéztem a tükörbe elrontottam. Idővel gondolom meg lehetne szokni.
2020. jan. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kicsit hasonlatos: próbáld meg a bicikli kormányt fordítva fogni!

Nem elengedettel, úgy tudok menni, hanem fogmi mind a kettót!

Azt is csak óvatosan, út közepén!

Azért az megy...

2020. jan. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy mindenkinek gond, legalábbis a kormány.

Mert volt aki megkérdezte, ha "arra" (balra) akarok menni, merre is kell forgatni?

Lehet előnyben lenne??

2020. jan. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Valamikor billentyűzettel már próbáltam, a városból alig tudtam kijönni az Euro Truck Simulatorban így :D Ha csak a pedálokat cserélem, még a szomszéd városig néhány nem tervezett piros lámpán áthaladással és autópályán besatuzással eltudtam menni :D
2020. jan. 27. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!