Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális hogy minden autót el...

Normális hogy minden autót el tudok vezetni ami B kategória?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok egy éve ilyenkor csináltam a jogsit, elsőre sikerült a vizsga és a sikeres vizsga napján vettünk egy manuális Yarist. Amíg kiküldték a jogsit a barátomnál maradt a kocsi, de persze próbálgattam forgalomtól elzárt területen és azonnal tudtam vele menni.

KIjött a jogsi, hazamentem vele és azzal mentem dolgozni, meg mindenhová. Nem okozott gondot.

Nyáron vezettem a barátom corsáját azzal is tudtam menni.

Apukámnak egy nagy hosszú családi

kombija van (opel omega B) azt is kipróbáltam nyár végén és azzal is tudtam menni.

Egyszer a főnöknőm megkért hogy guruljak el boltba a mercijével mert nekem máshol volt a kocsim akkor és azonnal tudtam vele menni.


Drivenowozgatni is szoktam persze nagyon óvatosan azok mind automata luxusautók és velük is azonnal tudok közlekedni.


Ja meg egyszer Margitszigeten vezettem egy elektromos golfkocsit , termeszetesen automata volt es azzal is tudtam menni.


Voltak még robogóim is, meg az exem valtos 300ccm quadját is kiprobaltam már és azokkal is tudtam.


Ez mennyire normális?


Léci ne bántsatok csak kivancsi vagyok hogy friss jogsival ez mennyire normalis?



2020. jan. 29. 08:07
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
0%
Nem teljesen világos, miért lett a 16-os válaszom lepontozva :) Vannak csomóan, akik kezdőként a saját családjuk autóját sem merik vezetni, annyira félnek, nemhogy egy idegen autót. Szerintem átlagnál ügyesebb, ha full random autókat kezdőként gond és félelem nélkül "elvezet" (persze ezen belül is vannak szintek). Szerintem is ez a természetes, de láthatjuk itt a gyakorin is, csomó olyen kérdés van, hogy hogyan tudná gyakorolni, mert fél, nem mer autóba ülni stb. Nyilván nekünk ez a természetes, akik már sok éve vezetünk, de mindenki emlékezzen vissza, hogy kezdőként hogyan állt hozzá ehhez a témához.
2020. jan. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Te az Elisanos (vagy mi) csaj vagy a rozsdás bontószökevény Yarissal.


Teljesen normális hogy többféle autót tudsz vezetni, nem csak 1 típusra kaptad a jogsit.


Az viszont nem normális hogy folyamatosan jössz a fárasztó trollkodásaiddal hogy kapj egy kis figyelmet. Vagy túl sokat dolgozik a párod és fáradt, vagy egyszerűen rossz a kapcsolatotok, de az biztos hogy nem foglalkozik veled. Inkább ezzel kellene kezdened valamit.

2020. jan. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
50%

normális.

volt barátnőm is gond nélkül vezetett bármit.

van aki érzi a kocsikat. van aki meg főzni tud úgy, hogy nem is nézni miből mennyit tesz bele és jó lesz a kaja.

szal nyugi és fald a kilométereket!

2020. jan. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hittem, hogy ezért adnak jogsit...
2020. jan. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 veterán vas ***** válasza:
100%

Az semmi!

Én amióta megtanultam járni, azóta mindeféle cipőben, bakkancsban, papucsban, mezítláb, is tudok menni. És ez még nem minden, könnyedén lépkedek aszfalton, fűben, betonon homokban, stb. Vagyis az a lényeg, hogy akár lábbeli, akár talaj szempontjából univerzális vagyok.

Na, most irigykedhetsz.... ;)

2020. jan. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Ezt meg hogyan? Nem kellett típusvizsgát tenned előtte?
2020. nov. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!