Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális hogy minden autót el...

Normális hogy minden autót el tudok vezetni ami B kategória?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok egy éve ilyenkor csináltam a jogsit, elsőre sikerült a vizsga és a sikeres vizsga napján vettünk egy manuális Yarist. Amíg kiküldték a jogsit a barátomnál maradt a kocsi, de persze próbálgattam forgalomtól elzárt területen és azonnal tudtam vele menni.

KIjött a jogsi, hazamentem vele és azzal mentem dolgozni, meg mindenhová. Nem okozott gondot.

Nyáron vezettem a barátom corsáját azzal is tudtam menni.

Apukámnak egy nagy hosszú családi

kombija van (opel omega B) azt is kipróbáltam nyár végén és azzal is tudtam menni.

Egyszer a főnöknőm megkért hogy guruljak el boltba a mercijével mert nekem máshol volt a kocsim akkor és azonnal tudtam vele menni.


Drivenowozgatni is szoktam persze nagyon óvatosan azok mind automata luxusautók és velük is azonnal tudok közlekedni.


Ja meg egyszer Margitszigeten vezettem egy elektromos golfkocsit , termeszetesen automata volt es azzal is tudtam menni.


Voltak még robogóim is, meg az exem valtos 300ccm quadját is kiprobaltam már és azokkal is tudtam.


Ez mennyire normális?


Léci ne bántsatok csak kivancsi vagyok hogy friss jogsival ez mennyire normalis?



2020. jan. 29. 08:07
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Ebben semmi extra nincs, kb ez kellene a normális legyen.

Mondjuk az más kérdés, hogy a tudtam kezelni az adott autót és elgurulni vele valahova mennyire meríti ki a "tudtam vezetni" vs. "tudnék vele a mindennapokban minden helyzetben normálisan közlekedni" fogalmát.

2020. jan. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Meg olyat is szoktunk hogy parommal 2 kocsival felallunk egy emelkedore ahol nincsenek,egyesben elindulunk aztan ures es elengedunk mindent es vissza gurulunk, es ezt sokszor. na egyszer majdnem ossze koccant a ket auto mondom jaj na azt hagyuk abba. de ez meg tavasszal volt.
2020. jan. 29. 09:13
 23/36 A kérdező kommentje:
Ilyen esetben amugy ki fizette volna a. kárunkat?
2020. jan. 29. 09:14
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Mégis ki fizette volna a károtokat?
2020. jan. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
biztosito? vagy egymasnak kellett volna?
2020. jan. 29. 09:21
 26/36 anonim ***** válasza:
87%
A biztosító fizet, ha egyikőtök elviszi a balhét te szerencsétlen hülye.
2020. jan. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 D. Brasco ***** válasza:
100%

Egyebkent legalabb kamuzni megprobalhatnal hitelesen......a multkor még új bmw-d volt már meg igy leadtad higy yaris meg corsa.......


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__9962..

2020. jan. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 qkker1 ***** válasza:
100%

" Nem, nem normális, egy korszakos zseni vagy. Nekem a jogsim csak Opel, Renault es bizonyos Honda modellekre szól, egy Suzukinál remeg a léc, múltkor pedig egy Kia spontán felrobbant amikor beleültem."


Az enyémbe még ez is bele van írva:


csak szemüveggel, nappal, száraz időben, és kizárólag előre -tolatni tilos- vezethet!

2020. jan. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük, Emese.
2020. jan. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Nincs olyan, hogy nem tudja, max. nem meri. C oktatóm mondta anno, amikor látta, hogy félek, kérdi, autótól félek vagy tőle? Háát mondom nagy ez a járgány.. az, de ezt is ember alkotta, azóta nem félek.
2020. jan. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!