Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Leszedni a rendszamtablat?...

Leszedni a rendszamtablat? Tényleg nincs semmi mas megoldás?

Figyelt kérdés
Július óta parkol előttünk 1 idegen autó. Mintha itt felejtették volna, 1 centit nem mozdult, nem látni körülötte soha senkit. Próbáltuk elvitetni, de mivel van rajta rendszamtabla, semmit nem lehet tenni. Most tényleg az éj leple alatt szereljem le a rendszamtablajat? Nagyon gazul állt meg mert 2 helyet foglal el, ráadásul itt élet halál harc folyik a parkolohelyekert. Van valakinek jobb ötlete?
2020. febr. 12. 21:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ha van rendszáma, és érvényes kötelezője, nem tehetsz vele semmit. Hiába veszed le egyébként, mert a szélvédőn lévő matricához nem férsz hozzá. Először kérdezd le a rendőrségi adatbázisban, hogy nem körözik-e:

[link]

Ha igen, örülni fog neki a gazdája, hogy megvan.

2020. febr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ha lejárt a műszakija elviszik, de macerás.

[link]

2020. febr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, reggel megnezem.
2020. febr. 12. 21:21
 4/17 A kérdező kommentje:
Egy jó állapotú nem öreg autó. Es annyi ilyen van az utcánkban. De engem most speciel ez az egy zavar, ami pont előttünk all 8 hónapja.
2020. febr. 12. 21:22
 5/17 anonim ***** válasza:

"Hiába veszed le egyébként, mert a szélvédőn lévő matricához nem férsz hozzá."


nincs minden autón, mellesleg le lehet ragasztani

2020. febr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A hivatalos szervek csak a rendszamtablat emlegették nekem. Amúgy 1 rendőr ismerősöm mondta hogy pattintsam le róla éjjel es elviszik 10 nap múlva. Csak én nem szeretem az ilyen módszereket.
2020. febr. 12. 21:49
 7/17 anonim ***** válasza:
33%

jól emlékszem te kérdezted itt régebben? még azóta is ott áll? rohaggyon meg.

ha már ennyire nagy a felháborodás akkor azért vigyázzon az a valaki amikor leszedi a rendszámtáblát, mert lehet hogy már valaki más kamerát állított a kocsira. én például megtenném, hogy lássam mászkál-e körülőtte valaki.

maszk, kapucni, utca ellentétes oldala felöl érkezni/távozni mint ahol laksz... bizonyítékot eltüntetni, stb!, szal csak óvatosan!

2020. febr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%
Vamzer. Rakjátok odébb a kocsit. Lehet valaki megvette majd tönkre ment a kocsi de te elakarod vitetni. Rakjál rá egy cetlit, hogy vigye odébb pár métert, mert zavar a parkolásban. Ennyire ne legyünk már rossz akarók.
2020. febr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

8 hónapja ott áll akkor az aksi is alszik. Riasztani nem fog. A kézifék meg a hátsó kerekeket fogja. Sebességben hagyta akkor abba az irányba simán mozdítható.

2020. febr. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as. Nem tudom feltűnt e Neked, de épphogy nem rosszakaro vagyok, a normális megoldást kutatom. Ha rosszakaro lennék, hidd el, 8 hónap alatt találtam volna megoldást rá. Elég türelmes vagyok. 8 hónapja centit nem mozdulo, két helyet foglaló autó semmiképp sem normális dolog, meg ha baja is van es azért all itt. Kérdezte valaki még, en kérdeztem e itt korábban ugyanezt: Nem. Még nem kérdeztem nyilvánosan erről soha. Es másik kérdező, igen, tettünk rá cetlit az elmúlt hónapokban többen is... De azt sem szedte le senki.
2020. febr. 13. 00:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!