Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen érzés volt nektek...

Milyen érzés volt nektek jogsi után elsőnek vezetni egyedül?

Figyelt kérdés
Csütörtökön meg jön a jogsim, és kíváncsi lennék hogy ti hogy eltétek meg azokat a pillanatokat mikor elsőnek vezettetek egyedül :)

2020. febr. 25. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Jó érzés volt.
2020. febr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A blaha lujza térnél el kellett volna fordulnom jobbra, de vitt tovább a forgalom, felmentem egész a gellért hegyre....

Ezen felbátorodva elmentem a postához csomagkézbesítőnek Barkasra, az V. kerületbe.

Nem múlt héten volt...

2020. febr. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én múlt hét szerdán kaptam kézbe a jogsim és hétvégén végig én vezettem. Igaz nem nagy távokat, de olyan 30 km kb megvolt. Az első alkalom előtt én kissé izgultam, de felesleges volt, ugyan azt csináljuk, mint az oktatáson is, így ha ott ment és levizsgáztunk nincs mitől félni. Körültekintően, nyugodtan és szép lassan(kényelmesen) kell közlekedni, persze nem a forgalmat feltartva. :P ;)
2020. febr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó, de én már jogsi előtt vezettem egyedül... :)
2020. febr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ideges voltam, remegett a lábam. Imádtam az első pillanattól ettől függetlenül, de kellett egy jó 2-3 hónap mire magabiztosan mertem egyedül vezetni.
2020. febr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jó volt de a muttert beültettem magam mellé biztos ami biztos rántsa be a kézi féket ha vmi baj van
2021. márc. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!