Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől kaphatnék újra motiváció...

Mitől kaphatnék újra motivációt a vezetéshez?

Figyelt kérdés

Tavaly év vége óta van meg a jogsim. Eddig nem is volt probléma de pár majdnem karamboloztam amitől el is ment a kedvem.

Ki akartam menni valaki elé, de kicsit többel ment mint 50 (lakott területen) azt hittem kiférek előtte de nem. Kihajtottam, majd telibe dudált majd a másik sávba átment és megelőzött. Annyira megijedtem hogy azóta autóba se mertem ülni hátha legközelebb karambol lesz



2020. febr. 25. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy neked mi a motiváció.

Nekem amikor ilyen volt, akkor tanultam belőle és utána már jobban fel tudtam mérni a sebességet, távolságot.

2020. febr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Csak előtte annyira szerettem

Mondjuk sokra nem megyek fele ha csak ezen görcsölök. Legközelebb jobban figyelek

Holnap megint megpróbálom

2020. febr. 25. 21:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi, újra kell próbálkozni, a hibáidból meg tanulni.
2020. febr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
És mi lesz ha egyszer baleseted is lesz? Mert előbb utóbb mindenkinek lesz az is, akár egy koccanás vagy bármi. Ilyeneken nem szabad görcsölni, ez benne van a pakliban ha az ember autót vezet. A hibákból / meleg helyzetekből pedig tanulni kell, nem pedig fóbiát gerjeszteni velük magadban.
2020. febr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak kérdezem, ki van téve az autód hátuljára a (T) tanuló jelzés?
2020. febr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem az én autóm (nekem még nincs), de egyébként nincs. Kell?
2020. febr. 25. 22:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, kettő, egyik megmaradt , vagyis az első. Körforgalomba behajtottam és jött egy Senic-es nő gyerekkel, én miattam nagyot kellett fékeznie mert lassan indultam el.. 1 napig nem vezettem, Apu mondta, hogy az ilyen megesik és, hogy ezért felesleges felhagyni a vezetéssel. Azóta használok kamerát és visszatart. Meg megtanultam, hogy ami az úton történik az ott is marad. Vissza kéne emlékeznem hány veszélyes előzésem, butaságom volt.. áhh egy mappába gyűjtöttem anno , most már nem, már lenyugodtam mert több kategóriám van kitöltve mint ami üres, ezért többet bukok mint ha csak B-m lenne..
2020. febr. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
Póbáld újra, majd figyeljük a hír műsort.
2020. febr. 26. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább örülj annak hogy csak majdnem és tanulj belőle. Nekem 2 balesetem volt, de semmi nem vette el a kedvem a vezetéstől, most is ugyanúgy szeretek vezetni :) Nem muszáj kitenni a T betűt, nekem fél évig kint volt, de azért szedtem le mert meguntam hogy mindenki előzget :D
2020. febr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Újra beültem és vissza is jött a kedvem:)

Csak féltem hátha legközelebb baleset is lesz

2020. febr. 26. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!