Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bontott motor beépítéséhez...

Bontott motor beépítéséhez szükséges papírok?

Figyelt kérdés
Nagy nehezen találtam olyan mûhelyt aki vállalja, hogy bontott motorblokkot épìt be az autómba, de jelenleg nincsen hozzá való alkatrészük. A tulaj azt javasolta szerezzem be én a blokkot szállìttasam oda és ők ìgyis elvállalják.A kérdésem az lenne milyen papírokat kellene kérnem a bontótól,hogy a motort késöbb hivatalosan is le tudjam papírozni?
2020. febr. 26. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Kell a bontótól egy számla a motorról.

Kell egy számla a beépítő cégtől a beépítésről.

Kell még innen egy cégszerűen aláírt nyilatkozat, hogy a beépített motor típusazonos.

Ezeket az ocsmányiroda majd el fogja kérni, és learchiválja. Kérésre készítenek hitelesített másolatot, s később szükséged lehet rá.


Látom nem csak műhelyt találtál nehezen, hanem a fórum keresőt sem találtad meg. Hát itt a keresés eredménye:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=motorcsere&..

2020. febr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondolom új forgalmit és törzskönyvet is ki kell állítani?
2020. febr. 29. 21:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez még extra költség lesz.
2020. febr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Műszaki vagy eredetvizsga akkor nem kell
2020. febr. 29. 21:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kivártam a következő műszaki vizsgát, akkor lett lepapírozva. A vizsgaállomás vezetője mondta, hogy korábban felesleges elmennem csak ezért.
2020. márc. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A számlák eltettem (motorról és a beépítésről is) igazából idén augusztusba jár le a műszakija úgy döntöttem én is kivárom, remélem ez miatt nem lesz bünti. És akkor a vizsgapapírokkal és a számlákkal megyek az okmányirodába
2021. jan. 22. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!