Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek mennyi ideig szokott...

Nektek mennyi ideig szokott lenni az autótok?

Figyelt kérdés

Mennyi volt a leghosszabb időtartam még “csinálta” az autót a szerelő?

Nekem 2 hónapja lesz lassan , eléggé el vagyok keseredve,mindig csak igérget.


2020. febr. 27. 20:12
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Mármint autószerelőnél , lemaradt a kérdésből a lényeg :)
2020. febr. 27. 20:13
 2/18 anonim ***** válasza:
5 munkanap volt eddig a leghosszabb idő, amíg szervizben volt az autóm. Kellett egy új üreges csavar, ami Magyarországon nem volt sehol raktáron. A gyártó központi raktárából kellett megrendelni. Egyébként maga a szervizművelet egy óra lett volna legfeljebb.
2020. febr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
6-hónap is volt már.
2020. febr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Autóm addig szokott lenni, amíg el nem adom.

De két hónap (hacsak nincsenek egyedi igényeid, nehezen beszerezhető alkatrészekkel) rengeteg. Szerintem keress egy másik szerelőt a következő javításhoz.

Innen már csak akkor hozd el ha kész (de addig sűrűn zaklasd a szerelőt), mert más félbehagyott munkáját nem fogják befejezni neked.

2020. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Leghosszabb 3 hét volt.
2020. febr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Még anno. a b5 passatomnak volt valami elektronikai flúgja,1hét volt mire rájöttek mi baja van!
2020. febr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nálam a vezérléscsere is úgy megy, hogy ott vagyok mellette a műhelyben, nem tart napokig.Nem hagyok mindent a szerelő után.
2020. febr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekem addig szokott autóm lenni, amíg valami balfék belém nem jön és totálkárosra nem töri.

Szerelőnél eddig a leghosszabb idő három hónap volt, de akkor a szerelőm betegséggel küzdött. Általában pár nap alatt megumbuldázta. De most épp nincs, mert megint összetörték.

2020. febr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"Nálam a vezérléscsere is úgy megy, hogy ott vagyok mellette a műhelyben, nem tart napokig."

Már amelyiknél! Az én autómnál hálózsákot és kispárnát is vihetnél. A váltó oldalon van a vezérműlánc, mindent bontani kell hozzá, hogy hozzá lehessen férni. Nagy vonalakban: motor alatti burkolat le, féltengelyek ki, bölcső le. Olaj, hűtőfolyadék le. Néhány hűtéscső le, elektromos csatlakozók le, EGR, EGR-hűtő, turbóscső fojtószelep le. Váltó le, komplett kuplung le. Lendkerék le. Olajteknő le, amihez a kipufogócsövet is bontani kell. Szelepfedél le, amihez az injektorokat is ki kell venni. Na ekkor jutottunk el odáig, hogy a lánchoz hozzá lehet férni. Csere után megy minden vissza, új tömítéssel, új pasztával, új folyadékokkal. A egész olyan 20-22 munkaóra, de ritka az olyan szerviz, ahol több műszakban is dolgoznak.

2020. febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
2 nap, de csak akkor ad időpontot ha el is tudja vállalni, szóval cserébe kb 2 hónapra mindig be van tablazva.. :/
2020. febr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!