Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek mennyi ideig szokott...

Nektek mennyi ideig szokott lenni az autótok?

Figyelt kérdés

Mennyi volt a leghosszabb időtartam még “csinálta” az autót a szerelő?

Nekem 2 hónapja lesz lassan , eléggé el vagyok keseredve,mindig csak igérget.


2020. febr. 27. 20:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

9


Jójó, nekem is van 3.0 TDI is, azon 2 nap alaphangon :D De a fenti példa egy 1.2 Renaultra vonatkozott, 4 óra alatt megvolt féktarcsa, fékbetétcsere, vezérlés vízpumpával, és olajcsere is minden szűrővel.

2020. febr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
1 hét. Ha nem OT rendszámos felújításról van szó, akkor nem tudom mi tarthatna 2 hónapig azon kívül, hogy igazából nem csinálja, csak kamuzik.
2020. febr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Eddig 5 hét, de nem csinált semmit, és inkább elhoztam és beálltam vele a garázsba. Addig használok másik autót címszóval, ennek lassan 2 éve. :D


Amúgy meg, 2 nap, de előre egyeztetett időponttal amit előtte héten egyeztetek.

2020. febr. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én saját magamnak szerelem és eddig 5 év volt a leghosszabb időm. :)
2020. febr. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#8as, azért ha ilyen sűrűn széttörnek, el kéne gondolkozni, hogy biztos te is mindent jól csinálsz e.
2020. febr. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

1 nap szokott lenni. De általában este viszem, másnap este kész.

Amikor összetört, akkor állt két hónapot, mire meglett hozzá minden alkatrész, aztán kb 2 hét volt a lakatos + fényezés.

2020. febr. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#8as, azért ha ilyen sűrűn széttörnek, el kéne gondolkozni, hogy biztos te is mindent jól csinálsz e.


Oké, de akkor szerinted mit nem csináltam jól, amikor idén kétszer is a zebránál, legutóbb lámpás zebránál állva szálltak belém hátulról? (Nem fékezéskor!)

Vagy amikor lépésben, kétfelé álló szemmel haladok át jobbkezes kereszteződésnél, és balról 70-nel belém vágódik egy pékautó, ráadásul a kereszteződés közepe után?

2020. febr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#15

Nekem is volt egy autóm aminek rossz volt a karmája;)4év alatt háromszor utolértek,egy jobbkezes pofon,és sávváltáskor rámhúzta egy idióta a kormányt!

2020. febr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!