Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem tudott tőlem kiállni egy...

Nem tudott tőlem kiállni egy srác, majd amikor sikerült kiabált és nagy gázzal elindult. Miért kell ilyenkor gyorsan elindulni?

Figyelt kérdés

Szóval álltam a Mekinél, rendeltem kaját a drive-ba és mivel kövér vagyok ilyenkor első lehetésges helyen meg kell állnom és egészségtelenül felzabálni a sajtbureszt, én is ezt tettem csak figyeltem, hogy senkit ne akadályozak a kijutásba, már étkezésem befejeztem amikor egy X3 BMW-vel egy hasonló korú srác próbált kitolatni, de nem tudott, majd indítottam aztán közbe még egyszer rápróbált és sikerült kiparkolni, de kiabált velem majd padlógázon füstfelhőt hozva elindult.


Oké, nem mindenki boldog amikor macerás kitolatni, kiabálást is megértem mert botrány ahogy parkoltam, de azt nem amikor valaki ilyenkor padlógázon elindul majd vár fél percet a kereszteződésbe, nem ez az első amit láttam, nagyjábó minden szóváltásnál az a fél akinek " igaza van" mindig gyorsan elindul, miért van ez?


Nekem is volt egy pár ilyen esetem, de soha nem pörgetem meg csikorogtatom a kocsit, nem az tehet róla, hogy ilyen butuskák mint én léteznek.


F/22


2020. febr. 29. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Pszichológus tud segíteni az evészavarodon, egy autód oktató meg azon, hogy sikerüljön megtanulnod parkolni
2020. febr. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Az az értelme ennek, hogy a bunkó paraszt, aki nem képes három méterrel tovább gurulni (nem gyalogolni, gurulni az autóval!), az elgondolkodjon azon, mekkora paraszt is valójában.

Ugye, kérdező?

2020. febr. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fogjatok kezet.
2020. febr. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tehát mondjuk ha hideg volt a motorja a BMW-nek akkor csak ő neki származik kára ha mindig ezt teszi. Egy turbós motort kímélve kell használni hidegen. Főleg egy turbo dízelt. Na mindegy, ő baja.


Egyébként meg azok a fiatalok akik ilyen autóval járnak tudnak vezetni szóval égőnek gondolhatják ha nekem kéne arrébb állni, hogy kiparkoljanak.

2020. febr. 29. 15:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy is magyarázod, te vagy a nagyobb paraszt. Képletesen és szó szerint is.
2020. febr. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
#5: bingó!
2020. febr. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:(
2020. febr. 29. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!