Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek melyik színben tetszik...

Nektek melyik színben tetszik legjobban a Dacia Logan? Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Itt végig tudjátok állítgatni a 8 lehetőséget és van illusztráció:


[link]



2020. márc. 3. 19:31
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Fura, de mind jó.
2020. márc. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Meteorszürke

De eladásban a full felszereltség fog segíteni rajta

2020. márc. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
9%
Eleve nem vennék Daciát. Az hagyján, hogy román, de még francia is. Vagy fordítva. Nem nézem le, akinek ez kell, csak nekem nem. Inkább praktikus színt válassz, Dacia után nem forgolódnak a lányok, tök mindegy, hogy milyen színű.
2020. márc. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

"Dacia után nem forgolódnak a lányok"


Mondjuk ez a hozzállás az autóvásárláshoz elég szánalmas, de mind1.

2020. márc. 3. 23:29
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk most lesz 3 éves, az alap tengerészkéket választottuk. Az az igazság, hogy a metál színek közül most sem tetszik egyik sem, ezek mind a szürke árnyalatai, ami unalmas, minden kocsi ilyen, ráadásul nagyon egybefolynak az úttal, ami biztonsági szempontból nem jó. Pirost meg nem igazán szeretem. Ha most vennénk, kék vagy fehér lenne, utóbbi praktikusabb, mert kevésbé melegszik, kevesebbszer kellene a klímát használni, úgyhogy talán afelé hajlanék.
2020. márc. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%
Nem vennék Daciát. Ingyen sem kéne. 2020-ban sorba álltok a 100 évvel ezelőtti Renault Thalia technikáért "új" köntösbe bújtatva.
2020. márc. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%
Semelyikben sem. Sorry
2020. márc. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Kik ezek az emberek? :DDD
2020. márc. 4. 22:05
 19/29 anonim ***** válasza:
0%

2.8 millióról indul a manuális klímás Logan (Arctic).


A Swift 3.2-től. Innen szerintem nem is kérdés.


Mivel az ember leginkább hitelre / lízingre vásárolnak ÚJ autót, ezért úgy gondolom, hogy ha már fizetek érte évekig, ne egy Loganben üljek. Egy Vitara majdhogynem luxusautó a Daciához képest.

2020. márc. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
85%

Páromnak a meteorszürke jött be a legjobban így az lett. Nekem teljen irreleváns volt a szín, jobban érdekelt a motor és egyéb felszereltség.

0.9Tce mellett döntöttem, mert napi munkába járáshoz kellett, de dízelt nem akartam. 4.9-5.2 közötti fogyasztása és a 60.000 megtett km utáni 0 az az nulla felbukkant hiba (Volt már új kocsim abban pl. ilyenkor már felmerült 1-2 dolog) eddig azt sugallja, hogy jó döntés volt. Persze majd kb. 5 év és/vagy +150000-200.000 km megtétele után többet tudok mondani.

2020. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!