Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A3 vagy BMW E46? Melyik...

Audi A3 vagy BMW E46? Melyik autót ajánlanátok? Autószerelők, tulajdonosok, vagy szimpla tanács, minden jöhet.

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Clio 3-masom van (1.5 dCi), alkalmi vétel volt ismerőstől, nem bántam meg, hisz nincs semmi baja.

A lényeg, hogy lecserélném egy hozzám jobban illő, teljesítményben jobb kocsira. Évek óta filózok a következő autóról, de nem tudok dönteni, ezért is halogatom. A3-mas Audi (2. generáció 8P),vagy 3-mas BMW (E46 Coupe)? Mind a kettő tetszik külsőre, viszont nem tudom melyik lenne megbízhatóbb, illetve jobb motorikusan. Sokakkal ellentétben nem vagyok, sose voltam márka őrült, mind a két autót elfogadnám. (nem is értem ezeket a márka rivalizálásokat). A BMW kicsit jobban vonz, mert abból minimum 325-öset vennék és egy sor6, az azért sor6. Más hang, más stílus. Audiból 2.0 TFSI-t néztem, az viszont biztosan jobban mozdul a turbó miatt. M motor kúdu 325-ösről sok rosszat nem írnak motorikusan, viszont korrózió szempontból annál inkább. Az Audi már jobb rohadásilag, viszont motorikusan nem mindenki dicséri. Kölyökkori vágyak stb., nem akarom elfolytani, ráérek még családi autót venni. Tehát kérdésem, hogy mik a tapasztalataitok ezekről az autókról, illetve melyiket ajánlatok?



2020. márc. 10. 23:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Amilyen brutál drágák lettek a használtautók, lassan már az is csoda, ha 2 millióért egy egyben lévő autót kapsz.
2020. márc. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
E46 320i 1999-es tulaj vagyok és megbagyok elégedve a kocsival. Amúgy meg bmw és bmw között hatalmas különbségek vannak. Állítólag a facelift elotti M52 es motorkodu a legjobb motor amit a bmw valaha gyartott, forumba szoktam látni facebookon, hogy melyiknek van inkább baja, de azok a dízelek, vagy M54es motorkoduak inkabb, ami a facelift utáni, de azok se rosszakk azért. Az E46-ot a legjobb konstrukciónak tartják...Ha lenne 100m forintom, akkor is iylet vennék. Amúgy meg nem olyan vészes a fenttartás...ezek, hogy Vétel után 1m legyen a zsebbe, azért ez túlzás, még akkor is, ha nincs alkatrészre kedvezménye az emberfiának. Meg jól meg kell válogatni a szerelőket is, meg amit tud az ember csinálja meg maga, de minden kocsira vonatkozik...meg E46-ból rengeteg bontott van, mert kokerók legajtották, meg a hülyegyerekek, akik 50000-ként cserélik az olajat.
2020. máj. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!