Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » PDtdi is ugyan olyan büdös...

PDtdi is ugyan olyan büdös mint a tdi?

Figyelt kérdés
Nagyon vacillálok , hogy vegyek e dízelt, annyi érv szól ellene, hogy van egy tdi motoros egyterűnk és gázolaj szag jön be az utastérbe, kipufogó lett már cserélve, pollenszűrő is. Utálom ezért. PDTDI is ugyan ilyen?
2020. márc. 15. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Ha bemegy a gázolaj szag ott más hiba van.

Se gázolaj, se benzin szagnak nem szabad bemenni a fülkébe.

2020. márc. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ott valami baj van. Nem kene erezni semmi ilyet.
2020. márc. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a mostanit sem tudod normális állapotban tartani, minek még egy?
2020. márc. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már 1.3 millió ráment és még mindig tré :D :D Opelem is van, arról egyszer kérdeztem, azt, hogy hogyan kell szerviz állásba tenni az ablaktörlőt :D még amikor friss jogsis voltam. Erről a kocsiról meg egy oldalt biztos kérdeztem itt, facen meg még a haveromat is ezzel keltem néha. Eladni nem akarom. Múlt héten lett ráköltve 220 ezer mert letiltott és sok-sok hibát kidobott, ma is elment az erő 110-nél. Felültem a tudjátok hova :D
2020. márc. 15. 19:13
 5/8 anonim ***** válasza:
El kellett volna adni időben, és olyat venni ami megkímélt. 1.3 milla egy TDI-re (gondolom nem mai darab) pénzkidobás.
2020. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
21 éves. És 1.5 év alatt lett mindez rádobva.
2020. márc. 15. 19:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Még a fekete kormot eregető TDIkben sem érződik az utastérben a büdösség. Nálad más hiba van, és ez a benzinessel is előfordulhat. Persze megértem, ha eleged van az autóból, de ez nem a dízelmotor hibája. Hosszú útra ne indulj az autóval.
2020. márc. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Naponta megyek hosszabb útra.
2020. márc. 16. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!