Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lamborghini vagy ferrari?

Lamborghini vagy ferrari?

Figyelt kérdés

Melyik autót vegyem meg?

Ferrariból tetszik a 458 italia, 488 is.

Lamborghiniből pedig a huracan vagy aventador.

Szerintetek?



2020. márc. 23. 15:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
55%
Nyugi a kérdező sem fog, gondold végig logikusan, akinek épp olyanja van, hogy van 70-80 misije hobbiautóra, az nem itt fogja ezt megkérdezni...
2020. márc. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
70%
Miért nem?:D Én csak azért is megkérdezném, aztán röhögnék, hogy mindenki azt hiszi, hogy kamu, közben meg nem. A pénz amúgy sem intelligencia kérdése, olyan emberek is járnak 20 milliós kocsikkal, akik egy mondatot nem képesek helyesen leírni. Adócsalással meg egyéb finomságokkal hamar meg lehet gazdagodni, ez az ország pedig ideális hely erre.
2020. márc. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
77%

Mert aki annyira villogni akar vele az akkor fogja magát és az utcán furikázik, neten én is írhatom, hogy van 3 Bugattim meg két Rolls Royce-om, sőt, még helikopterem is.


Arról nem beszélve, hogy egy épeszű értelmes ember ugyancsak nem itt tenne fel egy iylen kérdést, hanem elmenne a szalonba, stb, olyan mintha elmennél a etiopiába és megkérdeznéd hogy az ottani embereket mi a véleményük a kaviárról.

2020. márc. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
34%
Ja, pont az enyém a Magyar g63 6×6.
2020. márc. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
13,Ezzel az a baj, hogy több szakszervizessel beszéltem már, azt mondták, hogy gyakorlatilag nekem kell eldönteni. (Szalon-szerviz, szóval próbáltak erre és arra is rábeszélni, kisebb nagyobb érvekkel, mert ez nekik is jó, ha eladnak x autót) Nyilván a részletek is szóba jöttek, pl az extra) hasmagasság a magyar utak miatt stb.. Családtagok, ismerősök véleményét pedig pont leszarom. Egyébként a huracanra esett a választás. Mosolygok 1-2 ember primitív válaszán. :-)
2020. márc. 25. 19:15
 16/22 anonim ***** válasza:
18%
Persze, családtagjaid, ismerőseid véleményét leszarod, de idegenek véleménye izgat :) Ez is hihető. Majd küldj képet a Huracanról, gratulálok hozzá!
2020. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
18%
XD Komolyan ilyen kérdéseken lehet a legjobbakat röhögni, mikor még " komolyan is gondolják " a trollkodást vagy amguk si elhiszik amit írnak. :D
2020. márc. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
21%

Jó, az igaz, hogy a család egy részét senki se magának választja, azaz valóban lehet, hogy a családoddal nincs jó kapcsolatod. Viszont az ismerősöket, barátokat mindenki magának választja. Miért nem bízol, vagy miért nem érdekel az ő véleményük?


Illetve március 23-án tetted fel a kérdést, amikor még 4 típust soroltál fel. Március 25-én meg azt írtad, hogy már igazából eldöntötted, hogy a Huracan lesz. Akkor 1) vagy már alapból tudtad, vagy 2) alapból troll kérdés. Nem érkeztek valóban olyan válaszok, ami alapján két nap alatt ilyen gyorsan valaki el tudná dönteni. Occam borotvájával mindenki eldöntheti magának :)

2020. márc. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
34%
Látszik hogy nincs iskola...
2020. márc. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
30%
Tènyleg megtudod venni valamelyiket?
2020. jún. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!