Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik kocsit választanád és...

Mr.The Colonel kérdése:

Melyik kocsit választanád és miért?

Figyelt kérdés

Adott 2 lehetőség.


330D - 330i BMW.

Ár: átlag 14,5M kezdőár.

Adók tömkelege, parkolási díj, magasabb fogyasztás.+5 év ingyen szerviz 2 év gyári garival


330e BMW, Plugin Hybrid.

Ár: 14,7M alapár. Ebben benne van egy olyan 700e Ft-ot extra ami a 330d,i-ben még nincs. +zöld rendszám, adókedvezmények, ~70 km tisztán elektormosan megtehető táv. 8 év gari akksikra. +5 év ingyen szerviz 3 év gyári garanciával.



! ! ! Nem az érdekel, hogy ki milyen párti. ! ! !



2020. ápr. 2. 14:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%
Második.
2020. ápr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
33%

Nem az érdekel, hogy ki milyen párti, de azért foglaljon állást két autó között.


Csak két gondolat:

1. Akinek jelen gazdasági helyzetben futja 15 milliós alapár + extrák autóra, annak gyakorlatilag nem jelent érdemi kiadást a parkolás, adók stb.

2. Ennyit adni 70 km tisztán elektromos hatótávért (katalógus szerint) szerintem egyszerűen rossz döntés elektromos autózás felé kacsintgatva.


Valójában, mivel csak 330 valami legyen, ezért nyilván az autó jellegéből adódó szempontok (milyen használatra, milyen távokra stb) nem szempont. Én egyiket sem venném. Vennék egy Mustang-ot, vagy A5 coupe-t

2020. ápr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Második.
2020. ápr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
330i
2020. ápr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
43%
Természetesen a hybridet, ugyanannyi az ára, de lényegesen kevesebbet fogyaszt, csak előnye van a sima benzinessel/dízellel szemben.
2020. ápr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Audi A4 3.0 TDI (55 TDI) Avant, én ezt venném.
2020. ápr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Én ezt a modellt választottam, már csak a meghajtás a kérdés mielőtt összeállítom a kocsit. Az Audi meg fapados. Van az is céges autónak, hát a belseje valami röhej.


Amúgy nem értem, hogy miféle hozzáállás az, hogy “akinek van ennyi pénze azt úgy sem érdekli”? Ember, te normális vagy? :D

Valószínű a befordult felfogásod miatt nem haladsz egyről a kettőre és írsz ilyeneket.

Egy 530D-m van most. Imádom, nagyon szeretem, de már 5 éves. Ennek az autónak csak a cégautadója 270e Ft évente. Éves szinten a költsége csak az, hogy van az autó 800e Ft körül van. Szóval nem, nagyon nem mindegy a fenntartási költség. Azt a pénzt akkor elnyaralom a családommal egy távoli országban és fekszek a víz parton. :D

2020. ápr. 2. 14:50
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
#7 pedig nem biztos, hogy ő a hülye, mikor azt írja, hogy aki ilyenekkel futkosik, annak nem feltétlen számít az a költség. Az, hogy te erődön felül tartasz egy premium autót már a te hülyeséged.
2020. ápr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Alapvetően a hibridet, de ha sokat akarsz autópályázni, akkor inkább a sima, mert az akku elég nagy tömeg, azzal meg lehet rosszabbul gyorsul 100 fölött.
2020. ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
34%
Audi fapados, főleg a BMW-hez képest? Na ok.
2020. ápr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!