Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik kocsit választanád és...

Mr.The Colonel kérdése:

Melyik kocsit választanád és miért?

Figyelt kérdés

Adott 2 lehetőség.


330D - 330i BMW.

Ár: átlag 14,5M kezdőár.

Adók tömkelege, parkolási díj, magasabb fogyasztás.+5 év ingyen szerviz 2 év gyári garival


330e BMW, Plugin Hybrid.

Ár: 14,7M alapár. Ebben benne van egy olyan 700e Ft-ot extra ami a 330d,i-ben még nincs. +zöld rendszám, adókedvezmények, ~70 km tisztán elektormosan megtehető táv. 8 év gari akksikra. +5 év ingyen szerviz 3 év gyári garanciával.



! ! ! Nem az érdekel, hogy ki milyen párti. ! ! !



2020. ápr. 2. 14:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a BMW-ket, nekem sosem volt. De ha csak a számokat, adatokat nézem, 200e-rel többért kapsz egy sokkal jobban felszerelt, korszerűbb maghajtású autót, több garanciával, akkor nem egyértelmű? Árban ez nem különbség!
2020. ápr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Kérdező,


Azt írod: "Szóval nem, nagyon nem mindegy a fenntartási költség."

Akkor miért nem választasz valami kevesebből fenntarthatót?


Egyébként én tuti kipróbálnám mindhármat, és menettulajdonság alapján választanék, ha ennyiért néznék autót. De szerintem 330i-re voksolnék.

2020. ápr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Kevesebből fenntarthatót választok, ezért nézem a hybridet. Minek fizessek adót ugyanazért az árkategóriájú kocsit.
2020. ápr. 2. 18:38
 14/19 anonim ***** válasza:
61%
Ha meg eldöntötted, hogy a hibrid kell akkor minek ez a kérdés?
2020. ápr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
67%

Nem vagyok befordulva, és egy után a kettőn is rég túljutottam már. Szóval ezt benézted.

De most igazából trükközve cégre veszed az autót, vagy nem? Vagy hogy jön ide a cégautós költség?

Ha cégre veszed és így mutyizol, akkor megint csak irreleváns a költség, mert csalsz te itt-ott bőven ezen kívül is, ha ezt elbírja a cég.

Audi fapados, aha...

Valójában te csak dicsekedni jöttél ide, hogy van 15 milliód autóra. Az fel sem merül, hogy melyik meghajtás lenne optimális a te felhasználási szokásaidhoz.

Pl, sokra nem mész a hybriddel, ha folyamatosan pályázol, ahogy elég nagy öngól folyamatos városi krúzolásra dízelt venni stb stb.

2020. ápr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
61%

330D részemről, mondjuk most is 335d-t hajtok, más kérdés, hogy 80%-ban pályázok, bár igazából a 330i sem egy városi autó már. De ha valaki sokat megy még mindig a dízel a legolcsóbb hosszú távon.


Amúgy meg hülyeség, hogy akinek van pénze az attól még nem spórolhat. Ha így lenne akkor a dízel S osztály, 7-es stb eladhatatlan lenne, holott még itt is többet adnak el dízelt mint benzines.

2020. ápr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
34%
A sporolás és a 7-es bmw egy mondatban elég nagy paradoxon. Bár lehet neked mást jelent a spórolás.
2020. ápr. 3. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Tudod aki gazdag az általában sporolni is tud. És lehet, hogy észre sem veszi a különbséget hogy 10 vagy 20 litert fogyaszt a kocsija, de ettől még nem feltétlen a saját pénze ellensége...
2020. ápr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Csak BMW jöhet szóba?

Esetleg Toyota RAV4 Plug-in hybrid?

2020. ápr. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!