Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meghúztam a kocsim tolatás...

Meghúztam a kocsim tolatás közben,2x3cm átmérőjű horzsolás keletkezett a hátsó lökhárítón. Ezenkívül még pár kisebb vonalas karcolás, az összfelület (amin karcolás található) kb.20x20 cm. Vigyem márkaszervízbe vagy egy magánszervíz is megteszi?

Figyelt kérdés

Egy 2 és fél hónapos, vadiúj kocsiról van szó.

Valaki megtudná mondani, hogy ez milyen idő alatt megoldható probléma? Vagy hogy egyáltalán milyen módszerekkel lehet orvosolni? A pénzügyekről is mondhattok részleteket.

Tudom, sok mindentől függ. Leginkább tapasztalatokat és tényeket olvasnék. Előre is köszönöm a válaszokat!


2020. ápr. 19. 20:25
 1/2 anonim válasza:
Nyilván márkától függ, és az igényektől. Ha kigittelik, lefestik megúszhatod ötvenből, ha elemcsere, akkor többszázezer lesz.
2020. ápr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem elég durván szétrepedt a hátsó lökhárító, azt megcsinálták műanyaghegesztéssel, meg kellett 2 hátsó lámpa, mert az egyiket érintette a sérülés, de nem találtak olyat, mint amilyen volt, ezért a másikat is kicserélték. Ez az egész 100 ezerbe került, márkaszervizben a 2-3-szorosa lett volna. Úgyhogy oda nem érdemes vinni a kocsit, kivéve ha garanciavesztéssel jár, ha máshova viszed.
2020. ápr. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!