Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 7 milyen autó?

BMW 7 milyen autó?

Figyelt kérdés
Egy maximum pár éves, használt 7-es BMW-t szeretnék következő autónak (szóval a jelenlegi G11-es szériából LCI előttit), csak nem tudom, hogy mennyire alkalmas mindennapi használatra. Tudom, hogy ez a legnagyobb BMW- de a parkasszisztenssel és társaival annyira nem lehet vészes a parkolás. Igen, tudom hogy kb mekkora összeg egy ilyen kocsinak a fenntartása, nem is annyit szándékozok rákölteni mint egy Swiftre. Szerintetek ez a kocsi alkalmas mindennapi, főként városon bellüli használatra? Vagy erre a célra jobb lenne egy hasonló korú 5-ös? Valakinek aki próbált már ilyen kocsit vélemény?

2020. máj. 15. 17:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%

Az 5-ös jó választás, a 7-es már kevésbé. Nem mintha rossz lenne bármelyik is, de a 7-es fényévekre van egy S osztályól. Nem hinném, hogy bármi is a 7-es mellett szólna.

Egyébként városi használatra inkább kisebb autót vegyél, és lehetőleg benzinest.

2020. máj. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen az 5-ös egy kicsinyített 7-es, és olcsóbb is, bár a 7-es is nagyon tetszik.
2020. máj. 15. 18:02
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
A 7es erre való, mindennapi használatra, hatalmas kényelemben. Semmi akadálya, hogy városban használd.
2020. máj. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#1 tudom, hogy nem egy S-osztály, de nekem megfelel a felszereltsége.

#3 egyik ismerősöm S-osztályt használ, városban is, a 7-es sem nagyobb, bár a szűk helyeken meg a keskeny kereszteződésekben azért meg lehet vele küzdeni gondolom :D

2020. máj. 15. 18:44
 5/21 crudy ***** válasza:
75%
Egyebkent nem. Marmint nem veszes mozogni vele. A mercedes vezette be, hogy a kerek bedol fordulaskor tehat pici a fordulokor. Amugy radar kamera, kocsi alol kiugro inas segit a parkolasban.
2020. máj. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A 7-es BMW-nél meg az 5-ösnél is már van ez az aktív kormányzás, vagyis hogy a hátsó kerék is fordul. 5-össel kipróbálták egy videótesztben, azt hiszem 4 sávon belül meg tudott fordulni.
2020. máj. 15. 19:41
 7/21 anonim ***** válasza:
83%

"bár a szűk helyeken meg a keskeny kereszteződésekben azért meg lehet vele küzdeni gondolom :D"

Én nem értem ezeket a hülyeségeket. A 7es is egy sima, bő 5 méteres autó, nincs az a hely Budapesten, vagy bárhol máshol, ahol nem férsz el. Ok, lehet, hogy két egymáshoz közel parkoló autó közé egy Swifttel pont beférnél oldalparkolással, a 7essel meg nem, de a 7es is elfér úgy, ahogy minden normál parkolóhelyen. Abszolút semmi akadályt nem jelent a városi használata. És nem kell aktív kormányzás, meg tökömtudjami.

2020. máj. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

S osztály és 7-es simán egy kategória már, elmúltak azok az idők mikor az S volt a csúcson úgymond.

Már kérdés, hogy picit fura ez a mindennapokban használható kérdés... a parkolás stb kérdése ugyanolyan vele mint bármilyen másik nagy autóval.

2020. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hát szerintem a jelenlegi S-osztály pláne nem több, mint a 7-es BMW, már bőven ideje lenne az új S Mercinek, bár a kémfotók alapján most érdemes "betankolni" a mostaniból ha valaki újat szeretne :DD
2020. máj. 15. 21:49
 10/21 anonim ***** válasza:
83%

9

Ez pont olyan, mint az Audi A8-nál, hogy 2017ben jött az új A8, aminek full érintőképernyő az egész beltere. Tavaly pedig egy nagyon gazdag ismerősöm emiatt vett inkább használtan előző generációs A8-at, mert annak van az egyik legszebb beltere, és gombok vannak benne. A mostani (2013-ban) megjelent S osztály is gyönyörű belül, az új már nemigen lesz az.

2020. máj. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!