Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Beszerelhető légzsák utólagosa...

Beszerelhető légzsák utólagosan egy Mazda 323F BG-be?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A vén ezeréves sólyomból anno "kifelejtették" gyárilag a vezető és az utasoldali légzsákot is. A kérdés az, hogy megoldható-e, hogy beszereltessek ilyet? 1.6-os Mazda 323F BG 1994-ről lenne szó.

És ha meg lehet csinálni, mit érdemes hozzá összevásárolni, milyen légzsák rendszert vagy mit (laikus vagyok, oltást nem kérek) és kb mennyibe fájna egy ilyen művelet?



2020. máj. 19. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Nem is tudják megoldani. Meg teljesen felesleges is, eddig is elvolt nélküle.
2020. máj. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 D. Brasco ***** válasza:
Felejstd el.....ha ennyire kell a légzsák add el ezt es vegyel olyat amibrn van......bar hogy egy 26eves autoban mekkora esellyel fog kinyilni ha baj van,az mar mas tészta......
2020. máj. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Légzsák applikációban dolgoztam, és hidd el, nem lehet, mert ahhoz minimum 5 törésteszt kell, hogy be lehssen állítani, és azt meg ki fogja megcsinálni egy 25 éves autóhoz?
2020. máj. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szinte lehetetlen... teljesen más egy olyan autót "légzsákosítani", amiben soha nem is volt. A vezérlő elektronika, a szenzorok... maga a zsák a kormány közepébe már csak hab a tortán. Ha lehetséges is volna, az autó maga nem ér annyit, mint amennyibe a művelet kerülne...
2020. máj. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :) Erre a törésteszt témára nem gondoltam, már azzal lábon van lőve a történet kb, láthatóan nem konyítok a légzsákosításhoz stb, így ilyen alapvető dolgora nem gondoltam.


De a többi értékes választ is köszi!

2020. máj. 19. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!