Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten friss nyogsival...

Budapesten friss nyogsival full tömegben, nulla tapasztalattal mire számítsak? Ne kíméljetek!!!

Figyelt kérdés

Milyen a belvaros hangulata ha egy friss jogsis 30 X eves ferfi ul a volannal aki meg a savokon is alig igazodik el!

Bele lehet ebbe jonni vagy mar keso? Mert engem megremit hogy sokszor alap dolgokat elvetenek ha en vezetnek!

Keson vennek eszre dolgokat!



2020. máj. 28. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
4%

így ha nem is biztos de valószínű hogy baleset okozol, mondjuk ez attól is függ hol tanultál vezetni

viszont még nem késő, próbáld meg fél-egy év múlva

2020. máj. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 20 éve van jogsim, de mivel ritkán vezetek Budapesten, nekem is sokkal jobban kell koncentrálnom, hogy mikor-merre, például egy sok sávos kereszteződésben, ahol azt sem tudom hirtelen, hány sáv kanyarodik le, hány sáv megy egyenesen. Ilyenkor sokat segít, ha az előttem lévő mozgását követem, például ha kanyarodni kell, jobban érzem a sávokat, főleg ha nincs is normálisan felfestve. Ezt csak gyakorlattal tudod elsajátítani. Próbálj meg lendületesen vezetni, de a kritikus pontokon legyél óvatos, inkább lassíts ott, és figyelj mindenre. Ha véletlen valamit el is rontasz, 20-30 km/h-s sebességnél, ami egy forgalmas kereszteződésben reális, még van időd korrigálni, megállni. És próbálj meg nem rágörcsölni. Valamint időben indulj el, hogy ne kelljen sietned. Én mindig azon görcsölök, hogy rossz helyen fordulok le, túlmegyek az utcán, stb, mert nem ismerem a várost. De ha nem kell sietni, akkor tökmindegy, ha észrevettem, hogy itt kellett volna lefordulni, nem kapkodok, majd lefordulok a következőn, aztán visszamegyek, segtít a gps. Legfeljebb több időt vesz igénybe eljutni valahova, mint másoknak.
2020. máj. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze bele lehet jönni. De az elején jó ha van valaki melletted aki szokott pesten vezetni.

NAGYON figyelj a holtterekre, bárhol felbukkanhat utolsó pillanatban egy motoros biciklis, vagy egy cikázó idegbeteg autós.

Ha úgy érzed menj lassabban, abból nem lesz baj. Gyalogosok gyakorlatilag bárhol kiugorhatnak eléd, legyél felkészült.

Idővel bele fogsz jönni, de ahhoz kell jópár év.

2020. máj. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
40 éve vezetek, de a pesti közlekedési kultúrát (pontosabban annak hiányát) a mai napig nem tudtam megszokni.
2020. máj. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Éjjelente gyakorolj amikor üresebb a város!!!
2020. máj. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!