Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire zavar ez az irányzat...

Mennyire zavar ez az irányzat az új kocsikban?

Figyelt kérdés
Nektek mennyire tetszik az új formaterv, amit az Audi és lassan a Mercedes is biztosan átvesz, hogy szinte az összes gombot megszüntetik, és csak egy hatalmas képernyő lesz a középkonzol? Például a klíma vezérlőpanelt és minden más gombot ami a középkonzolon szokott lenni, egy hatalmas képernyőn jelenik meg virtuálisan. Titeket mennyire zavar ez? Nekem például hiányozni fognak a kézzel fogható tekerőgombok a klímavezérlőből. Nektek hogyan tetszik ez az új formairány?

2020. máj. 28. 21:57
A kérdező szavazást indított:
Nekem bejön
Tetszik, szerintem idővel megszokható
Furcsa, de ha új kocsik akarok venni, elfogadom
Rosszul néz ki, lehetőleg nem vennék ilyen dizájnú kocsit
Utálnám, nekem sohasem fog kelleni ilyen autó
30 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Sokat nem tudsz csinálni, csak megkell szokni ha olyan autót veszel.
2020. máj. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Engem leginkább az zavar, hogy megszűnik a tablet-szerű navi kijelző középen, a mostani A6 vagy A8 inkább olyan mint egy olcsó Skoda vagy egy 20 éves prémium, hogy lejjebb van, emg szerintem kicsit balesetveszélyesebb is, hogy lefele kell nézni.
2020. máj. 28. 22:23
 3/23 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem szörnyű, hogy ennyire túlzásba viszik még az autók elektronikai fejlesztését is. Értem én hogy meg tudják csinálni, de minek? Vezetés közben nagyon veszélyes az ilyen kijelzőket pötyögtetni.

20 év alatt olyan hirtelen át formálták a világot, hogy nem érkeznek a halandó emberek napra készek lenni. Én 30 vagyok, de valahol a Windows 7nél leragadt a technikai tudásom.

2020. máj. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%

Nyernem kérne a lottón és betárazni pár 30+ éves valódi autót, nem ilyen gagyi elektromos sz*rokat.


Én autómban elektromos az ablak meg a világítás és kész :D

2020. máj. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
Ha működik és teszi a dolgát részemről teljesen mindegy.
2020. máj. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
41%

Akinek akkora teher megnyomni az indítógombot, balra előre bepászítani a váltórudat, kiengedni a kézifékkart, vagy bármilyen kallantyút, reteszt meghúzni, bowdent eltekerni, stb., az bohóckodjon kedvére az érintőképernyős hangfelismerős íriszérzékelős, mágneskártyás kódnyomkodós marhaságokkal.

For ever old school......

2020. máj. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
23%

Utolsó... akkor egy lovat etetni, ostort lengetni, és néha elejteni egy " hőőőőt " sem olyan nagy fáradtság nem? Sőt ennyi erővel gyalogoljunk.

Ami pár gondolkodásra kevésbé alkalmasnak marhaság, másnak fejlődés...

2020. máj. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
34%

#7!

Ha neked egy 356-os Porsche egyenlő a zabostarisznyával és az ostorpattogtatással, akkor csak nyugodtan nevezd marhaságnak.


....mellesleg: "gyalogolni jó"

/Móricz Zsigmond/

2020. máj. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
40%

Macerás használni a tabletet. Sokkal gyorsabb és biztonságosabb a hagyományos gombok. Persze, így több a lehetőségük és sokkal több funkció fér el rajta, de mégsem tetszik.

Ennek ellenére nem tántorítana el vásárlástól.

2020. máj. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
21%
Arról nem tehetek, hogy a szarkazmusnál hiányoztál az iskolából. Mellesleg hogy jön ide a Porsche? Az emberek 99%-a közlekedni akar nem gépészkedni. Közlekedni, lehetőleg kényelmesen.
2020. máj. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!