Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire zavar ez az irányzat...

Mennyire zavar ez az irányzat az új kocsikban?

Figyelt kérdés
Nektek mennyire tetszik az új formaterv, amit az Audi és lassan a Mercedes is biztosan átvesz, hogy szinte az összes gombot megszüntetik, és csak egy hatalmas képernyő lesz a középkonzol? Például a klíma vezérlőpanelt és minden más gombot ami a középkonzolon szokott lenni, egy hatalmas képernyőn jelenik meg virtuálisan. Titeket mennyire zavar ez? Nekem például hiányozni fognak a kézzel fogható tekerőgombok a klímavezérlőből. Nektek hogyan tetszik ez az új formairány?

2020. máj. 28. 21:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
26%

Erre terjunk vissza 20 ev mulva mikor a Magyarok megtudjak engedni maguknak ezket a mostani uj autokat mert addigra a nemet megunja es exportaljak 20 evesen.


Gondolom hangvezerlessel is lehet majd allitani pl a klimat es igy nem kell keresgetni a gombot a kijelzon.

2020. máj. 29. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
82%

Nem olyan új dolog ez. Már kb 10 éve elkezdődött. Igaz nem a klímapanellel, de pl már az utóbbi években sem nagyon kaptál olyan rádiót (kivitel talán az alapmodellek), amin a ki-bekapcsoló tekerőn kívül ott lenne 50-80-féle dedikált gomb, mint a 2000-es években.

Engem nem zavar különösebben. Pl pont a klíma amit egyszer szoktam beállítani 22 fokra, befúvást automatára és ezen van télen-nyáron. Évekig hozzá se nyúlok. Hogy ezt a beállítást tekerővel, vagy a kijelző nyomkodásával érem el, az részelkérdés. Mobilon se zavar, hogy ha telefonálok, a kijelzőt nyomkodom és nem fizikai gombokon pötyögöm be a számokat.

2020. máj. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
#11 20 év múlva? Kimész az utcára, már most is van egy csomó ilyen Audi, pedig alig 2 éve jöttek ki ezek a tíousok...
2020. máj. 29. 09:04
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tetszik az irányzat, igaz csak egyszer volt hozzá szerencsém, egy Peugeot 3008-asban, de nem jött be. Ilyen alap funkciókat szerintem is hülyeség menübe tenni. A hőmérsékletet ugyan én se állítom szinte soha, de a befúvás erősségét igen. Az a legjobb, ha oda se kell néznem: tudom hogy hol a gomb, érzem az ujjammal, megnyomom, kész.
2020. máj. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
60%

A mai kor embere nem közlekedni akar. hanem egy guruló wellneshotelt plazmatévével, és fing-elszívós fotellal.


az ilyen tablet szerű kezeléssel az a baj, hogy amig egy régi autóban éjszaka, kuka sötétben is kitapiztad a gombot odanézés nélkül amit meg akartál nyomni. most nézegethetsz egy képernyőt hogy hol is van rajta a "gomb", miközben mondjuk telibesüti a lemenő nap?


De szerencsére lehet 25+ éves autókat is venni. :)

2020. máj. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Óó, a 3008-asban az A6-hoz képest sok gomb van :)
2020. máj. 29. 12:13
 17/23 anonim ***** válasza:
47%

Csak akkor vennék ilyen autót ha parancssoros vezérlésű lesz kormány nélkül 🤣


Be kellene írni ilyeneket érintöképernyőn:


Felold

Beírod a jelszót

Fék 5

Kézifék ki

Motor be

Kuplung be

Váltó 1

Kuplung csúsztat

Fék 0

Gáz 3

Kuplung ki

Gáz 0

Kuplung be

Váltó 2

Kuplung ki

Gáz 3

Gáz 0

Kuplung be

Váltó 3

Kuplung ki

Gáz 3

Gáz 0

Fék 5

Kuplung be

Váltó 0

Kézifék be

Fék 0

Motor ki

Lezár


🤣🤣🤣


Vagy ennyi gomb legyen mint ezen a repülőn:


[link]

2020. máj. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
#17+és vagyok, fent egy kigyorsítás 3 fokozattal és egy fékezés volt indítással és leállításával. Kanyar: jobbra 50 -> 50 fokos jobb kanyar 🤣🤣🤣
2020. máj. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
63%

#10!

Képzeld el, én is az 1%-os maradékhoz tartozom, abba a csoportba, akik szeretnek "gépészkedni".

/vannak ilyen csodabogarak a 21. században/

Remélem nem zavar? ;)

2020. máj. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
64%
Akkor 99 embernek megfelel a 100 ból 1 nek nem na.
2020. máj. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!