Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma hoztam el egy 10 éves Brit...

Ma hoztam el egy 10 éves Brit Audi-t majdnem feláron, leinformált kilóméterrel, márkaszervízben átnézetve és IMÁDOM. Miért fáj ez sokaknak? Mi ez a megvetés és köpködés?

Figyelt kérdés
attól még imádni fogom hogy útáltok miatta, csak az érdekelne, nektek ebből mi jó származik, hogy ezért útáltok? Ez nektek lelki örömöt okoz? Csak kíváncsiskodom, mert nem értem ezt a fajta magatartást, nem értem mire jó.
2020. máj. 30. 20:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%

Biztos féltékenyek, annyira menő egy jobbkormányos kocsi. 🤣🤣🤣

Csak arra figyelj majd előzésnél, hogy lehetőleg egy kamion elé kanyarodj, és ne egy kis Skoda elé amiben egy család utazik 🙃

2020. máj. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Értelmi szintjéből ítélve jogsija sincs, nem kanyarodik semmi elé. :D
2020. máj. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

"Mikor vagy pár százezret vagy pár hónapot sajnáltál egy balkormányosra, majd a benzinre nem fogod XD"


Igen, most próbálod indulatból nyugtatni magad. Tudod, van olyan, hogy megfontolt vásárlás.


Nos, neked erről úgy érzem fogalmad sincs, de én így szoktam autót, és bármi mást megvenni. Mérlegelem, mi éri meg nekem és mi nem, mi az ami számomra jó és mi az ami nem. Namost, tételezzük fel, hogy ott van 2 azonos gépjármű és mind a kettő megfelelő számomra, viszont az egyik 3 Millióba kerül míg másik pedig 2-be fáj, akkor nyilván nem a drágábbat fogom megvenni, hisz teljesen logikátlan, értelmetlen, valamint pazarló lenne.


És ez nem azt jelenti, hogy nem tudnám megvenni, hanem azt, hogy hülyeségnek tartok kiadni valamiért egy nagyobb pénzösszeget, mint a másikért, ami talán egyes emberek szemében tabuvá vált, de ugyan azt tudja, pusztán egy kicsi, de működésére ki nem ható külömbséggel.


Tudom azt is, hogy feleslegesen írtam le eme sorokat, mert gyanítom értelmi képességeid a megnyilvánulásaid alapján nem lehetnek valami kimagaslóak, de ha talán más is olvassa ezt, neki esetleg tudok alternatív gondolatokat közvetíteni, esetleg rábírni arra, hogy ne a divat és a módi szerint cselekedjen ha vásárlás alött áll, hanem önmagához mérten mérlegeljen és költse arra a pénzét, ami számára megfelel.

2020. máj. 30. 22:01
 14/16 anonim ***** válasza:
86%

Igen, nincs fogalmam arról, hogy megfontolt vásárlás. Én kibírtam plusz pár hónapot és vettem kicsit fiatalabbat.

De te tudod, ha neked jó a jobbkormányos, akkor nekem is :)

2020. máj. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne erőltesd ezt, mert csak egyre nagyobb hülyét csinálsz magadból...
2020. máj. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Hiába írod ki többször, nem érdekel. Jobb autóm van, a jobb kormányos meg szerintem szimplán baromi kényelmetlen jobboldali közlekedés esetén. Igen, balesetveszélyes. Attól még, hogy te nem okoztál balesetet (valóban csak rajtad múlt eddig minden esetben?), valóban az.
2020. máj. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!