Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma hoztam el egy 10 éves Brit...

Ma hoztam el egy 10 éves Brit Audi-t majdnem feláron, leinformált kilóméterrel, márkaszervízben átnézetve és IMÁDOM. Miért fáj ez sokaknak? Mi ez a megvetés és köpködés?

Figyelt kérdés
attól még imádni fogom hogy útáltok miatta, csak az érdekelne, nektek ebből mi jó származik, hogy ezért útáltok? Ez nektek lelki örömöt okoz? Csak kíváncsiskodom, mert nem értem ezt a fajta magatartást, nem értem mire jó.
2020. máj. 30. 20:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__10..


Vajon véletlen egybeesés hogy ide írt a kérdező rá pár percre jött ez a kérdés? :D

2020. máj. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

Nem volt elég érthető az előző kérdéshez írt válaszokban?

Amúgy senkinek sem fáj, max olcsójánosnak néznek, hogy nem tellett balkormányosra, pláne egy 10 éves kocsinál.

2020. máj. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Valami tiltja, hogy több kérdést írjak ki ide?
2020. máj. 30. 21:14
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Nyugi, senkinek sem fáj ez, pláne nem irigyek. Szerintem inkább mindenki örül, hogy sikerült balkormányost venni az álomautójából és nem kell gyalogolnia.
2020. máj. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nos akkor a másik kérdéshez írt utolsó kommented alapján: Mindenki foglalkozzon a saját dolgával, de mégis itt pattogsz a jobb kormányos autókon. Ebből kifolyólag, vagy troll vagy, esetleg értelmi fogyatékos, vagy épp a kettő együtt, esetleg a C verzió még mellé unatkozó kölyök akitől a szülei nem vették el a tabletet.
2020. máj. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Azért mert kicsit szánalmas amikor verik magukat a jobb kormányos olcsón szerzett prémium márkás autójukban, de 2000ért tankolnak meg még egy olajcserét se tudnak kifizetni, nemhogy egy javítást...
2020. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
#5 D verzió: nem érdekli de mégis XD
2020. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

"de 2000ért tankolnak meg még egy olajcserét se tudnak kifizetni, nemhogy egy javítást..."


Jó kis általánosítás :D

2020. máj. 30. 21:41
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
BEvallom, féltékeny vagyok rád, hogy ilyen jó vételt csináltál. Nekem is kellene annyi gond ami majd lesz a jobbkormányossal az utakon.
2020. máj. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%

Méghogy nem 2000ért mész majd XD

Mikor vagy pár százezret vagy pár hónapot sajnáltál egy balkormányosra, majd a benzinre nem fogod XD

2020. máj. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!