Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyen létezik már? Olyan...

Ilyen létezik már? Olyan autó, amelyben mindenfajta szemből és oldalról történő ütközés esetén 100 százalékosan túlélik a bent ülők az ütközést!

Figyelt kérdés

Lehet még kisteher, vagy teherautó is.


Nemrég olvastam, hogy egy S-Osztályos Mercedesből egy öregember 130 métert zuhant a mélybe és túlélte. Hasonló esetről tudok egy A6-os Audi esetén, hogy nagy sebességgel nekicsapódtak valaminek és élve szálltak ki belőle!



2020. jún. 2. 01:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
#20- erről kérdezzük meg Jules Bianchi szüleit?
2020. jún. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Igen, eszembe jutott nekem is Bianchi, de ő az egyetlen az elmúlt 25 évben, pedig nem egy durva baleset volt közben.
2020. jún. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
26%
Ráadásul Bianchi-é nem is volt durva baleset. Épp csak lekoccolta a munkagépet, de akkorát lassult a koponyája csórinak, hogy benne az agya nem bírta a strapát.
2020. jún. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Épp csak lekoccolta a munkagépet?


126 km/h-val telibe kapta a munkagépet a fejével. Ezt én semmiképp nem úgy mondanám, hogy épp cska lekoccolta.

2020. jún. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Túl lehet élni 200-at is csak egy valami nagyon nem mindegy: Hogy épp frontálisan csapódik bele valamibe és azon a fél-egy méteren belül 0-ra fékeződik míg gyűrődik az autó vagy épp úgy csapódik neki valaminek, hogy még 10 métereken keresztül csúszik az autó mire megáll.

Versenypályákon sem a semmiért vannak gumival és hasonlókkal telerakva a pályák szélei, nem az a lényeg, hogy azonnal megfogják a kocsit, hanem hogy tompítsák a fellépő erőket.

2020. jún. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!