Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 50 kg-ot kellene leadnom....

50 kg-ot kellene leadnom. Érdemes a háziorvoshoz fordulni segítségért?

Figyelt kérdés
Szeretnék egészséges maradni/lenni.
2010. aug. 12. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen szerintem ilyen mértékű fogyásnál szakember segítsége kell.
2010. aug. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora súlyt nem megfelelő módszerekkel leadni, nem veszélytelen! Ahogy azt az első írta : szakember!!!
2010. aug. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Szia! Szerintem igen. Ha valami okból mégsem szeretnél, semmi képpen ne drasztikusan kezdd, az életveszélyes is lehet! Ha magad akarod: Napi ötszöri étkezéssel és pl.: a liszt (kenyér, tészta) kerülésével kezdd és sétával!
2010. aug. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pontosabban? A háziorvos megfelelő?
2010. aug. 12. 10:58
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
háziorvos, ő majd továbbküld megfelelő vizsgálatokra...
2010. aug. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Mindenképpen keresd fel a háziorvost !

És utána érdemes lenne elmenned egy dietetikushoz , hogy kitaláljanak neked egy egészséges étrendet .

Sportolni is érdemes , ekkora fogyás eléréséhez , elég kezdésnek csak egy kis séta. De sport nélkül étkezés váltással is lehet fogyni , saját tapasztalat 25 kg , én nem jártam semmilyen dokinál , elhatározás és akarat kérdése az egész . Sok sikert! Hajrááá!

2010. aug. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ, és a biztatást is! :-)
2010. aug. 12. 11:56
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, első lépés a háziorvos, aki ad beutalót mindenféle kivizsgálásra (ne hagyd magad lerázni az "egyen kevesebbet" dumával!!!), mert nyilván nem véletlenül van rajtad 50 kiló túlsúly. Ez nem azért van, mert sokat ettél. Amíg az okát (cukor, pajzsmirigy) ki nem derítik, egy dekát sem fogsz fogyni. Ha a betegséget kiderítették és kezelik (vagy papírod lesz róla, hogy mégis a táplálkozással van a bibi, mert minden oké - de őszintén szólva kétlem), akkor jöhet a dietetikus. 50 kiló fogyáshoz szakember kell, meg orvosi felügyelet.
2010. aug. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szia, nekem szules utan 35 kiló sulyfeleslegem volt, még csak tizet adtam le, marad 25, ha erdekel, akkor egyreszt tudok orvost ajanlani, masreszt ketten konnyebb :D
2010. aug. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mennyit sikerült?
2020. ápr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!