Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsgára tippek,...

Forgalmi vizsgára tippek, hogy ne izguljak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már kétszer megbuktam eddig... A másodiknál annyira összetörtem, hogy hónapokra eltűntem, elutaztam. Tudom, ez után nem túl hihető, hogy amúgy tudok vezetni, pedig de, szerintem tényleg nem vagyok béna, meg az oktatóm szerint is ügyes vagyok, meg az a pár személy szerint is, akik ültek mellettem (és az oktatóm mellett, amikor vezettem).

Egy hét múlva lesz a vizsga, és nagyon félek. Azt se tudom, hogy álljak hozzá. Mert mindenki azt mondja, hogy higyjek magamban, és sikerülni fog. De ez nem igaz, az elsőnél azt hittem, hogy át fogok mennni, és nem mentem át. A másodiknál fel voltam készülve a legrosszabbra, és akkor is igazam lett, akkor se mentem át.

Tényleg nem hiszem, hogy béna lennék (nyilván szoktam bénázni, de az elején ki nem?), meg szeretek is vezetni, csak nagyon izgulok. És nem tudom, mit csinálok, ha megint megbukok...



2020. jún. 9. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Na most erre mit lehetne mondani ha magadban se hiszel.

Pedig az kellene magadban letisztázni, megnyugodni és össze szedetten levizsgázni.

2020. jún. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én elég parázos, lámpalázas vagyok, és ez így volt a vizsga napján is. Én nekem végig azt mondta az oktatóm ( amíg le nem állítottam, inkább ordította), hogy béna vagyok, tuti megbukok. Szóval én így mentem el vizsgázni ( nem akartam menni, de ha már befizettem, elmentem) , hogy tojok bele, úgyis megbukok, szóval kiélvezem, hogy vezethetek egy kicsit. Így ültem be. Nem érdekel a dolog, mert biztos voltam abban, hogy megbukok. Kimondottan éveztem, hogy vezethetek, és bennem volt, hogy a bukás végén végre hasonló bunkó stílusban közölhetem az oktatómmal, hogy ki van rúgva! De elsőre átmentem. Volt meglepődés a részemről. Szerintem azért sikerült, mert nem foglalkoztam vele, csak vezettem. Csináld te is ezt. AMúgy sem dől össze a világ ha megbuksz. Majd sikerül a következő vizsgánál.
2020. jún. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kell itt semmi higyjél-ne higyjél dolog. Egyszerűen igyekezz normálisan, szabályosan vezetni.


Nyilván nehéz nem arra gondolni, hogy ez vizsga, de nem ezen múlik az életed, úgy kell felfogni ha nem sikerül akkor majd sikerül legközelebb, nem életed nagy vizsgája.

2020. jún. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolsó: Vicces, kb pont két hónapja írtam egy naplóbejegyzést, aminek ez lett a címe: Komolyan az életem múlik egy jogsin?

Nem a mentális egészség kategóriába írtam ki a kérdést, úgyhogy nem megyek bele a magyarázkodásba.

2020. jún. 9. 22:02
 5/6 anonim válasza:
Le kell szarni az egészet, nem kell foglalkozni a vizsgabiztossal csak a kötelezőket kell letudni utána mintha ott sem ülne mögötted. Oktatódtól is csak arra figyelj oda, hogy mikor, merre meg mindig kérdezz időben. Én is rettentően rágörcsöltem és meg is buktam emiatt első vizsgámon, másodjára viszont 2 hibavonallal meglett. :D
2020. jún. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
Javaslom, hogy fizess egy 30-50 ezret. Meglatod, csodakra képes ha amugy nem vezetsz rosszul.
2020. jún. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!