Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akinek vadiúj Mercedese,...

Akinek vadiúj Mercedese, BMW-je, Audija van, az miből veszi?

Figyelt kérdés

Vidéki városban élek, egy szegénynek minősülő környéken, ahol mégis rengeteg új autó van a fenti márkákból, és nem értem, miből telik rá az embereknek!

Kérem, hogy akinek ilyenje van, mondja el, hogyan és miből volt rá pénze!

Nem kutatni akarok semmilyen konkrét ember zsebében, csak általánosságban érdekel, hogy miből van ilyenre pénze az embernek. Egy lakótelepen lakom és itt is pl. van akinek új Camaroja van, aminek az árából itt több lakást is lehetne venni.

Egy névtelen fórumon igazán el lehet mondani, légyszi :)


2020. jún. 22. 13:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy nem fogják megmondani.

Legfeljebb azt hogy a fizetésből spórolta össze.

2020. jún. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Lopok, csalok, hazudok. Én így vettem. A húgom meg a testét árulja, ő abból vette.
2020. jún. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%

Csok :)

Babavaro

2020. jún. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
1-es: nem is merném megkérdezni :)))
2020. jún. 22. 14:07
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Semelyik nem mondja el, szerintem, mondom szerintem, nagyobb százalék illegális módon jut a pénzhez, mivel ha megnézed az álláskeresős oldalakat gyári meló a legtöbb,majd a területi képviselő majd a mérnök és az orvos. Ha annyi új autó tulaj lenne mint orvos vagy mérnök nem fenyegetne doki hiány pl. kis városban élek, van 3 gyár 1 kórház, ha végig megyek a tesco parkolón BMW , Mazda , Skoda, VW ,Audi és nem idősebb 2 évnél egyik sem és ha mindenki fizetésből élne szerintem nem lenne munkanélküliség.


Alig látok már Swifteket meg F Astrákat Fábiákat a legboldogtalanabb városban.

2020. jún. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 D. Brasco ***** válasza:
100%

Egyik megoldas:Hitel lizing stb hiszen a magxar ezt elvezi ha villoghat a cuccával,mindezt úgy hogy még ki sem fizette,meg még vagy 20évig fogja nyögni a törlesztőt,de hát csak meg kell mutatni a szomszédnak hogy itt bizony van guba,ha kell erön felül.Az mar megint mellekes hogy a kuton egy 1000-ert tankol bele az auto az olajcseret meg a többit meg max hirből ismeri


Masik megoldas:ilyen az amikor valaki napi 4 orara van bejelentve minimalbérért aztan kozben meg ott lopcsal hazudik ugyeskedik ahol tud

2020. jún. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

Úgysem hiszi el soha senki, az autó még csak-csak, de hogy mit csinálok munka gyanánt az tényleg már egy meme ezen az oldalon, de mindenesetre, ha valaki elhiszi, annak itt egy válasz...


Egy 2017-es TT RS van a hátsóm alatt és bár nem újonnan vettem, ~1 éves volt amikor hozzám került, kb. 3x autópályáztak vele, az ár csak marginálisan marad el az újkori ártól és az is itt van, hogy ez 1 évesen is többe kerül, mint a legtöbb másik Audi újonnan.


Na és akkor a válasz meme része: pénzem IT-ből van, bedolgozok stabil bevételért + app eladásokból jön passzív jövedelem (összesen hétjegyű random összeg havonta adók után -- ha specifikusan érdekel valakit, bár kötve hiszem). Igazából semmi különös nincs benne, régóta szeretem ezt csinálni aztán jó vagyok benne, volt egy kis szerencsém mellette és van egy szép adag pénz belőle.


Ironikusan megjegyezném, hogy saját ingatlanom egyébként ennek ellenére nincs, mert amilyet szeretnék, az az ingatlanlufi miatt hihetetlen áron megy. Majd 30 évesen talán, addigra legalább lesz fogalmam arról, hogy hogyan kell szép állapotban fenntartani egy házat.

2020. jún. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
győzikét, a lányait kell megkérdezni.
2020. jún. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb, főleg a Porsche és egyéb luxus autók céges lízingben vannak. Pár évig használják, majd jön az új lízing. 700 ezer körüli fizetéssel ezt már simán el lehet játszani.
2020. jún. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 crudy ***** válasza:

Bar nincs vatta uj ehez hasonlo autom, nem is hiszem, hogy lesz.


Viszont munkaval is meg lehet keresni. Nalunk az asszony is dolgozik, pedagogus amibol mondjuk nem jon sok penz, de ugyeskedik mellette.


Ha ket ember fizeteset vesszuk akkor egesz szep penzt ossze lehet tenni. Mernokkent is jol lehet keresni es lehet hova fejlodni. Idealis esetben persze, de ez a mi helyzetunk.


Ahol szinten ketten vannak karrier gyanus szakmaval ott azert nem problema nagy penzt osszelapatolni es nem biztos, hogy ez mindenkin latszik. Nekunk sincs sajat ingatlanunk mert nagy haz meg nem kell, lakast meg kesobb tervezunk venni.


Nagyon sok vallalkozo ismerosom van, nem mondom, hogy szin tisztan de kis es elnezheto mutyival szep penzt csinalnak

2020. jún. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!