Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akinek vadiúj Mercedese,...

Akinek vadiúj Mercedese, BMW-je, Audija van, az miből veszi?

Figyelt kérdés

Vidéki városban élek, egy szegénynek minősülő környéken, ahol mégis rengeteg új autó van a fenti márkákból, és nem értem, miből telik rá az embereknek!

Kérem, hogy akinek ilyenje van, mondja el, hogyan és miből volt rá pénze!

Nem kutatni akarok semmilyen konkrét ember zsebében, csak általánosságban érdekel, hogy miből van ilyenre pénze az embernek. Egy lakótelepen lakom és itt is pl. van akinek új Camaroja van, aminek az árából itt több lakást is lehetne venni.

Egy névtelen fórumon igazán el lehet mondani, légyszi :)


2020. jún. 22. 13:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
38%
Legtöbben lízingelik. Kifizet pár milliót, papíron a banké a kocsi ameddig fizeti a részleteket, de valójában úgy használhatja mintha a sajátja lenne.
2020. jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
2020. jún. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Barmiyl hihetetlen sokan megtehetik.
2020. jún. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Értem, de ez egy szegény környék. A fizetések nevetségesek.
2020. jún. 22. 23:34
 15/18 anonim ***** válasza:
73%
#14 Attól, hogy szegény környék, nem azt jelenti, hogy minden egyes embernek nagyon kevés a fizetése.
2020. jún. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
32%
Pénzből van.
2020. jún. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Sokan dolgoznak/dolgoztak külföldön.


Én vendéglátózom Bécsben, a borravalót (napi 10-50€ (a korona ellenére is) összejön, plusz 250€-t félreteszek a fizetésemböl havonta. Ez 3 évig csináltam, a párommal együtt.(volt mellette nyaralás, meg új telefon, meg ajándékozás, stb. Féléve vettem egy B Klasse Mercedest. Bemutató darab volt, igy olcsobban is jutottam hozzá, kb 1000€-val. Eladtam az Opelemet.


Persze lizingem, 3 évig hivatalosan, havi 270€ lizingdijjal, + 130€ biztositás + 70€ casco. Nem hivatalosan pedig 1,5 éven belül vissza is fizetem teljesen az autót.

Szervizbe is hordom az autót és mivel még garanciális, igy a Mercedes szervizben van szervizelve.

Téligumit is vettem, biciklitartót, a hátuljára, meg kismillió hasznos kacatot az autóhoz. Hogyan?


1. 18 ezer autoért hoztam el az autót, de nem pont 18 ezrem volt, hanem több.


2. a legnagyobb beföttesüvegre rá volt irva, hogy életem Mercedese. Ment bele minden borravaló.

2020. aug. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17. vagyok, véletlenül "vàlasz elküldése" nyomtam.


3. szeretem a munkámat, meg is becsül a cég.


4. sporolok.


Sok itt kint élö barátom mondta, hogy van pénz lóvéra, meg hogy azért veszek meg minden szart, mert drága és meg akarom mutatni, hogy én valaki vagyok, de nem érdekelnek mit mondanak. Ök jobban keresnek, sporolnak évek óta, hogy lakást vegyenek, én meg az autó- és geekbjzulásomat kiélem a Mercimben és mellette nem megy el minden pénzem az autómra.


Igy.

2020. aug. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!