Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy McDonalds parkolójában...

Egy McDonalds parkolójában meghúztam egy autót, számíthatok feljelentésre?

Figyelt kérdés

Tolatás közben meghúztam az ajtaját. Erősen. De nem jó autó, egy kis régi Yaris kb.

Elmentem.. tudom idióta voltam...


Számíthatok rendőrségi ügyre, feljelentésre? Mekkora lesz a bírság? Börtön is jöhet?


2020. júl. 13. 14:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

"ÜTKÖZÖTT, MAJD SZÓ NÉLKÜL TOVÁBBHAJTOTT, KERESIK"


[link]

2020. júl. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
Vagy ez. [link]
2020. júl. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Valaki megtette a feljelentést?
2020. júl. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
73%

Mit ne mondjak, az, hogy te leszarozod a másik ember autóját, jellemzi a személyiséged azon felül is, hogy otthagytál így egy autót.


Annak az embernek, akinek az a Yaris a tulajdona, valószínűleg sokat jelentett az az autó. Nem mindenkinek van pénze csilivili luxi autóra, akinek nincs, az pedig megbecsüli az olcsó megoldást is, amit te itt leszaroztál. Vigyáz rá, szervizeli, sokáig tervez vele, te meg odamész, meghúzod, és b@szol még az elérhetőségedet is otthagyni.


Én remélem, hogy megtalálnak, és olyan bírságot akasztanak a nyakadba, hogy te is Yarissal jársz majd utána.

2020. júl. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!