Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 316i vásárlás?

BMW 316i vásárlás?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a konkrét darab szerintetek szerkezetileg egyben van? Tudom, kicsi a motor, meg a BMW a 320-tól kezdődik stb. de én nem igénylem a nagy motort, csak kipróbálnék egy ilyen BMw-t, hogy milyen egy hátsókerekes autó, meg tetszik is kicsit a forma. Azt fogjátok sokan mondani, hogy ebben pont nincs meg az, amitől egy BMW olyan amilyen, de nekem ez is elég lenne.

Ez a típus egyébként tényleg egy faék egyszerű szerkezet, ahogy mondják? Meg hogy sokkal drágább fenntartani, mint egy hasonló korú F Astrat?



2020. júl. 29. 19:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mármint hogy nem sokkal drágább fenntartani
2020. júl. 29. 19:59
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
képről honnan tudjuk? továbbá E36-ból sok sikert olyat találni ami rohad szét. Az is kizárt hogy 175k van benne. De 16i-t elfelejteném, gyenge. 20i legalább.
2020. júl. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De nem igénylem a nagy motort. Ha csúnyán akarnék fogalmazni, akkor nekem csak a márkalogó kell, de nyilván nem teljesen erről van szó. Tetszik a forma, meg hátsókerekes, meg egy hasonló korú F Astra is kb 5-600, na jó az lehet olcsóbb, de ha a fenntartására igaz az, amit sokan írnak, hogy ez még nem annyira prémium, meg faék egyszerű, ezért olcsó hozzá minden, akkor meg inkább ez, mint az Astra. Esetleg kicsit drágábban már nagyobb esély van nem szétrohadtat találni?
2020. júl. 29. 20:03
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Hát ha a vételárát 2x rá akarod még költeni akkor hajrá...
2020. júl. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
én is kismotoros 3-assal kezdtem, megbántam. Több oka van hogy 20i-tól nézelődj: jobb a felhozatal, jobban figyelnek a nagymotorosokra. nem drágább a fenntartása sem. erősebb, ami igenis számít. 100le szotyi. Nekem 118as volt, az se volt erős, zavart. Meg fogod bánni a 16-ost.
2020. júl. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%

Durván rohadnak, de ezt leszámítva tényleg nagyon egyszerű technika a ma 10 éves autókhoz képest. Bőven van hozzá alkatrész, de kell is mert korából fakadóan bármi megadhatja magát.


Csapatni gyenge, munkába járni öreg (2-3000 km-ként tuti kihullik valami, 23 éves, ne legyenek illúzióid), olcsó hobbi autónak elmegy, főleg ha élvezed a szerelést és nem a pénztárca kényszerít rá.

2020. júl. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%
egy kis chip+ monster matrica aztán halyrá.
2020. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 D. Brasco ***** válasza:
61%
Már E 46-ot sem szivesen vasarolnék nem hogy még egy attol is oregebb gagyituningos alapmotoros E36-ot......
2020. júl. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%

Minek ez a valami ?

Kicsi a motor, kicsi a kaszni az meg hogy hátsókerék meghajtású az nem előny hanem pont hátrány.

Majd télen a hóban , jégen tudod meg hogy amikor többi simán elmegy , te csak farolsz és nem tudsz menni.

Meg én azt mondom hogy ha jó lenne az autó, akkor biztos nem adnák el.

De mivel nyilván minden baja van ezért jobb megszabadulni tőle.

2020. júl. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Majd télen a hóban , jégen tudod meg hogy amikor többi simán elmegy , te csak farolsz és nem tudsz menni."

ez óriási tévhit. Rendes gumival nincs ilyen, közel 10 éve csak BMW-im vannak... sose volt gond. De a többi igaz.

2020. júl. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!