Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprillia sx 50. Szerintetek...

Aprillia sx 50. Szerintetek megeri venni? Akinek van írna róla pár infót? Még nagyon kezdő vagyok🙁

Figyelt kérdés
2020. júl. 30. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Igen az vagy.
2020. júl. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha a kérdésre nem tudsz válaszolni akkor minek írsz? Örülök hogy te mindenről tudsz mindent, de én örülnék olyanok tapasztalatainak akiknek ilyen gépük van.....
2020. júl. 31. 11:56
 3/6 anonim ***** válasza:
2 kereke van, gurul, AM6 motor van benne, ami elég jó hírrel van, boltba járni tökéletes illetve 14 éves kölöknek gyakorolni. Városon kívül nem érdemes erőltetni.... városi cirkálásra elmegy, arra mondjuk több értelme van egy robogónak.
2020. júl. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Faluba jarkalosnak és földútra használnám leginkább. 20/L
2020. júl. 31. 21:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Faluba tökéletes, arra meg végképp hogy megtanuld kezelni terepen a motort. Igaz, nem egy erőgép, de a maga kategóriájában kifejezetten jó.

Ezeket láttad már?

[link]

Bár nem mai tesztek és kedvem sem nagyon volt most mindet elolvasni, de olyanok tapasztalatai, akik használták is..... egy a lényeg az ülés olyan kemény, hogy egy óránál többet egy huzamban nem lehet kibírni rajta.

Merrefelé fogsz motorozgatni? Hátha a közelben, mert akkor figyelni fogom az apriliákat..

2020. júl. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen már minden ilyen tezstet vegigolvastam meg néztem vidiket 😅. Miskolctól nem olyan messze lakom amúgy. B jogsim van és mielőtt leraknam A ra szeretném kiprobalni hogy egytalan tetszike a motorozás. Barátom simsonján már ültem és az nagyon bejott😄 Robogoval csapattam eddig olyan 6 évig de az azért más világ..
2020. júl. 31. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!