Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen első autót vegyek?

Milyen első autót vegyek?

Figyelt kérdés

Nemsokára oda jutok(egy ket honap) hogy veszek egy autot.(jogsi pipa)


Ami szempont, hogy hatsokerekes legyen, max 300.000 ft, es azert ne keljen minden masodik nap szervizbe vinni


A lényeg higy megtanuljak vezetni, a megjelenes nem szamit.

Leginkabb gyakorolni venném(azert ennyi a keret)


Tudom, lehet lehetetlen, de azért kérlek segítsetek


Köszi



2020. aug. 7. 16:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ford Sierra


Ha tényleg erre szánod rá magad, nézd át az összes négyzetcentit rajta. Ez az egyik legolcsóbb és az egyik legjobb hátsókerekes autó a használtpiacon, amit tök szépre meg lehet csinálni. De ha egy szétrohadt, lelakott, hengerfejes, olajzabáló példányhoz lesz szerencséd, arra rámehet a gatyád is. Az 1.3-as, és az 1.6-os gyengus, az 1.8-asról megoszlóak a vélemények, a 2.0-ás már egész jól megy és még egész tűrhető a teljesítményadója, a fogyasztása és a biztosítás rá. A 2.3-as és a 2.8-as nagyon ritka, de azok még az új turbós autókat is otthagyják simán. Dízeleket nem javaslok. A 2.3d gyenge, az 1.8td-ben meg sok a buktató (azt mondják, hogy a hengerfej és a vezérlés idő előtt beagyja a kulcsot). 5 fajta kocsiszekrénnyel (3;4;5 ajtós, kombi, pickup) volt kapható, nekem a 3 ajtós és a szedán tetszik a legjobban. A legtöbb már értelmes példány 250-350 körül van, de ha egy szép megjelenésű, jó motorral és megkímélt utastérrel rendelkező példányt veszel ennyiért (ami nem lehetetlen), biztosra veszem, hogy imádni fogod.

2020. aug. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
300 ezerrel szerintem ne ragaszkodj a hátsókerék meghajtáshoz.
2020. aug. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Az az autó, amit majd hasznalni fogok már megvan(rav4)


Ezt csak igy "randalirozni" venném.


Persze nem közúton

2020. aug. 7. 16:59
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valami papírok nélküli bmw-t
2020. aug. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

ha már ott van a rav4, ne vegyél bontószökevényt

tanulj szépen a már meglévő autón

2020. aug. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
BMW-t, minden második gyerek álma, hátsó kerék, lehetőleg 316i, de ha nagyon biztosra akarsz menni akkor Compact is legyen.
2020. aug. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

“hatsokerekes legyen, max 300.000 ft, es azert ne keljen minden masodik nap szervizbe vinni“


Ezek közül mind egyszerre semmiképp nem fog teljesülni. Vagy hàtsókerekes, 300.000 ft és minden második nap viheted szervizbe, vagy 300.000 ft és nem kell minden másnap szervizbe vinni, mert nem hátsókerekes, vagy pedig hátsó kerekes, nem kell minden másnap szervizbe vinni, de nem 300.000 ft.

2020. aug. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Na látod

Mondtam hogy lehetetlen keres

2020. aug. 7. 20:56
 9/17 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező! Ne kamuzz!

Ha nekem már megvan a rav4, akkor még a leghülyébb gondolatomban sem fordul meg, hogy vegyek egy 300 ezer forintba kerülő másfél tonna rozsdát.

Ne kamuzz!

Ha pedig igaz a kérdés, akkor ne vegyél semmit! Nem lesz baj! Ha már letuttad tenni a jogsit az már valami!

Menni fog az! Csak bátran!

2020. aug. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Hat igazából a rav 4 bol maradt meg annyi ha ennyire reszletesen belemegyunk


Es gondoltam egy jo kis hatso kerekeset kene szerezni, tok fain lenne egy kis driftauto


Persze tudom kisse nevetseges az osszeg, de remelem nem koveztek meg, mert megkerdeztem :)

2020. aug. 7. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!