Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért vannak ilyen rossz...

Miért vannak ilyen rossz sztereotípiák a BMW-ről?

Figyelt kérdés

Nem értem.

Jó, azt igen, hogy az átlag magyar embernek a bmw az a 18-25 év körüli tragacs, ami kb 8x volt totálkárosra törve és kikalapálva 1 millió km-rel.

És?

A BMW az egy világmárka a legminőségibb alkatrészekkel!

Ami nem arra való, hogy széthajtsuk, azt ne is hajtsuk szét! Attól még, hogy bmw még nem versenyautó. Ugyanaz, mitn egy suzuki, csak nem 5 évig bírja, hanem 25-30-ig. Ezek tények! Nem tudom mit néznek az emberek...


Apámnak egy 2014-es 515d-je van. Vadi új, gyári ként vette 0 km-rel. Azóta egyszer az életben nem kellett javítani, szervizelni rajta.

És az összes ismerősömnek, akinek 2010utáni bömöse van. mind azt mondják, hogy semmi bajuk.


Az viszont igaz, hogy ha széthajtod, akkor szétmegy! Hiába "bömös", ha állandóan kihúzatod 7 ezres fordulaton közlekedsz vele, persze, hogy szétmegy.

Akkor tessék tuningoltat venni, vagy M-eset. Azt huzogathatja.


A bmw a legjobb autók egyike. Van akinek tetszik, van akinek nem. Nem is a dizájnról beszélünk. Hanem a belsőről. Magáról a motorikáról, a mechanikáról.


Azok az autószerelők akik azt mondják, hogy 2 éves vadi új 7-es bmw-t havonta hozzák szervizelni az vagy hazudik, vagy az autó tulaja szétb*ssza a kocsit..


A bmw-ben a legjobb menetsegítő rendszerek vannak. annál csak az audi a jobb. baleset elkerülő rendszer. De az nem ám olyan, mint a "skodába", hogy csipog, ha későn fékezel... a-aa. Ez helyetted vezet, mégse tesla.

Csak ez kerül vagy 80m Ft-ba.


2020. aug. 10. 21:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
53%
Aha!?
2020. aug. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%
Melyik másik márka adott piacra olyan autót ami új korában megáll veled az út közepén, aztán kigyullad a motor, és ha nem jönnek időben a tűzoltók porig is ég?
2020. aug. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
95%
A legtöbb kocsi, amit vontatni kell BMW. Ezt a targoncás mondta, miután lerobbantunk a sógornőm BMW-ével. :)
2020. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
18%
Hat tudod? Dizel bomos? A mai okotudatos vilagban? Dizel? Eleg gagyi! :) Raadasul 6 eves roncs? :D
2020. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
(nincs ilyen márka) az már nem márka. ha úgy megmókolják az autót, hogy kigyullad a motor és porig ég az autó az már nem eredeti és nem a gyártó hibája. Vaaaaagy 25 évvel később történt az eset ;-)
2020. aug. 10. 21:56
 6/27 anonim ***** válasza:
93%

[link]


nem is értem, miért vannak ezek a sztereotípiák...

2020. aug. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
3: olyan típushiba (sem) létezik, hogy csak úgy lerobbansz. Hidd el, hogy nincs. A sógirnőd valszeg koccant vele, vagy balesete volt, amitől elsz*ródott. Tudom, mert anyámnak renaultja van. egy koccanás után random megállt a motort és éjjel csak úgy a riasztó beindult. Na. Nem a gyártó hibája.
2020. aug. 10. 21:59
 8/27 anonim ***** válasza:
75%
Nekunk meg Lamborghini traktorunk van :P
2020. aug. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
64%

Úgy érzem te csak azért írtad ki ezt a kérdést ide, hogy elmesélhesd nektek BMV van otthon.

Bocsi, hogy ezt mondom, de telibe szarom. Nem csak a te vagy apud autóját, de mindenki másét is. Engem hidegen hagy, tudom van egy nagy réteg, akiknek az autó egyfajta státusz szimbólum, de szerintem a legtöbb ember (a normális rétegből) szívből tud örülni egy Suzukinak is. Nem olcsó mulatság megvenni és fenn tartani egy autót. Lehet, hogy a BMV világmàrka, de nekem jó lesz az olcsóbb Szuzka is. Nem szégyellem, mert én dolgoztam meg érte.

2020. aug. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
75%
BMW-t is leszarja a madar ha fa alatt parkolsz!
2020. aug. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!