Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért vannak ilyen rossz...

Miért vannak ilyen rossz sztereotípiák a BMW-ről?

Figyelt kérdés

Nem értem.

Jó, azt igen, hogy az átlag magyar embernek a bmw az a 18-25 év körüli tragacs, ami kb 8x volt totálkárosra törve és kikalapálva 1 millió km-rel.

És?

A BMW az egy világmárka a legminőségibb alkatrészekkel!

Ami nem arra való, hogy széthajtsuk, azt ne is hajtsuk szét! Attól még, hogy bmw még nem versenyautó. Ugyanaz, mitn egy suzuki, csak nem 5 évig bírja, hanem 25-30-ig. Ezek tények! Nem tudom mit néznek az emberek...


Apámnak egy 2014-es 515d-je van. Vadi új, gyári ként vette 0 km-rel. Azóta egyszer az életben nem kellett javítani, szervizelni rajta.

És az összes ismerősömnek, akinek 2010utáni bömöse van. mind azt mondják, hogy semmi bajuk.


Az viszont igaz, hogy ha széthajtod, akkor szétmegy! Hiába "bömös", ha állandóan kihúzatod 7 ezres fordulaton közlekedsz vele, persze, hogy szétmegy.

Akkor tessék tuningoltat venni, vagy M-eset. Azt huzogathatja.


A bmw a legjobb autók egyike. Van akinek tetszik, van akinek nem. Nem is a dizájnról beszélünk. Hanem a belsőről. Magáról a motorikáról, a mechanikáról.


Azok az autószerelők akik azt mondják, hogy 2 éves vadi új 7-es bmw-t havonta hozzák szervizelni az vagy hazudik, vagy az autó tulaja szétb*ssza a kocsit..


A bmw-ben a legjobb menetsegítő rendszerek vannak. annál csak az audi a jobb. baleset elkerülő rendszer. De az nem ám olyan, mint a "skodába", hogy csipog, ha későn fékezel... a-aa. Ez helyetted vezet, mégse tesla.

Csak ez kerül vagy 80m Ft-ba.


2020. aug. 10. 21:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Mert a tahók körében (is) menő a BMW, Audi, Mercedes. Másrészt ezekkel a kocsikkal sokkal jobban tudnak legyorsulgatni majd büntetőfékezgetni mint egy Swifttel pl. És hát ezek a dolgok rossz fényt vetnek már a BMW-vel járó nyugdíjas orvosbácsira is.
2020. aug. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
20 egy szellemi csőd, ez tény. Mire legyek irigy? A szakadt szutyokra? Többet ér a Toyotám mint a boyracer szétfingott béjemvék. Sz.rba se nézem azt az ótvar márkát
2020. aug. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
#22 Ja hogy már szétrohadva 25 évesen jön ki a gyárból minden BMW. Oké, mesélj még....
2020. aug. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Sajnos ez nem csak a BMW-vel van így.

Minden márkában vannak szín parasztok és mesterek is. Egyik ismerősöm vett egy 21 éves mazdát azt oda van érte hogy hú de megbízható világ legjobbja mert elgurult vele 2ezer kilómétert, de a fél kocsi rohad meg hengerfejes. Ugyanez van visszafelé is, mikor valaki még a közelében sem volt egy kocsinak de elhordja mindennek.

Nyílván amire vigyáztak az jó lesz és megbízható márkától függetlenül, és ugyanígy minden márkát is le lehet amortizálni évek alatt.

2020. aug. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"Az viszont igaz, hogy ha széthajtod, akkor szétmegy! Hiába "bömös", ha állandóan kihúzatod 7 ezres fordulaton közlekedsz vele, persze, hogy szétmegy"

Ez általában így van minden egyes márkánál. Vagy aki szerint nem hajtson bele a Dunába azt majd kiderül hogy melyik márka éli túl.

2020. aug. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Ez a "porig ég" feláll a szőr a hátamon.

Németorszégban akad 1-2 Bömbös. Én itt még kiégettet nem láttam.

A kérdezőt sem értem. Van apucinak egy és most dicsekszik? Mit akar?

Kit érdekel ki milyen autóval jár? Mindenki az ami tetszik és amire telik közös metszetéből választ.

2020. aug. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én is észrevettem, gyakran jönnek a "20 éves lerohadt BMW" szlogennel. Mintha ez olyan nagy szám lenne egy egykorú Swifthez képest. Ja csak azok nem csak rohadnak, hanem némelyiken egy fél ablak hiányzik, vagy csavarhúzóval indíthatod.
2020. aug. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!