Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe fognak ezek a futómű...

Mennyibe fognak ezek a futómű alkatrészek fájni? Illetve mire figyeljek hogy ne verjenek át?

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyok alkatrész szerelő, ezért kicsit félek, hogy könnyen át tudnak verni.

Az alábbi alkatrészeket kell cserélni:

- 2 első lengéscsillapító

- Toronycsapágy + szilentek

- első lengőkar + hátsó szilentek

- féltengely porvédő belső

- kormány gömbfej.


Szükségesek egyáltalán ezek cseréje? Vagy így akar levenni a szerelő? Vagy egyáltalán nincs okom az aggodalomra.

Mire figyeljek hogy ne tudjanak esetleg átverni?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. aug. 11. 19:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Értem. férlreértés ne essék, nem vagyok egy tipikus zsugori okoskodó kellemetlen ügyfél, csak annyiszor hallottam már és tapasztaltam is, hogy a szerelők leveszik a nem jártas vevőket és mivel én sem vagyok egy autószerelő, így próbálok óvatosan hozzá állni.
2020. aug. 12. 12:39
 12/16 A kérdező kommentje:
Gec
2020. aug. 13. 13:37
 13/16 anonim ***** válasza:
Na, mi volt?
2020. aug. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Teljesen korrekt volt a srác. Csinált előtte-utána Képeket a szerelés alatt, amiket el is küldött még akkor. Plusz, az új alkatrészek dobozába belerakta a régi alkatrészeket amiket visszakaptam, ezenfelül még számlát is adott. Az egész került egyébként 65e forintomba.
2020. aug. 14. 13:29
 15/16 anonim ***** válasza:
65e nekem korrekt árnak tűnik, akkor ide megérheti vinni a gépet.
2020. aug. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Igen megéri! :)

Másik: Azt vettem észre hogy picit magasabb lett az autó eleje, ez normális vagy nem igazán? Az ugye közrejátszhat hogy nem gyári lengéscsillapító lett berakva, hanem bárdi-s. Esetleg ezzel lehet valamit kezdeni vagy hagyjam ?

2020. aug. 14. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!