Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Belőletek milyen érzéseket,...

Belőletek milyen érzéseket, gondolatokat vált ki, ha előttetek bénázik valaki egy T-betűs-matricás autóval? Vagy ha azt látjátok, hogy a parkolással szerencsétlenkedik?

Figyelt kérdés

2020. aug. 17. 18:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is szintén türelmes vagyok. Nem is értem azokat akik nem, mintha ők sohasem tanultak volna vezetni....
2020. aug. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ennyien türelmesek vagytok, jó ezt olvasni. 🥰 Nem merek nappal vezetni, csak éjszaka, hogy ne tartsak fel senkit, meg ne anyázzon senki. Bár egy parkolási kísérletet így is végignéztek éjjel a mellettem lévő autóból. Négyen ültek benne, mind a négyen 90 fokban elfordították a fejüket és úgy bámultak, nagyon fusztráló volt.
2020. aug. 17. 20:19
 13/21 anonim ***** válasza:

Ha néhány másodpercre feltartasz valakit, az teljesen normális. Ilyen a közlekedés. Aki ezt nem tudja tolerálni, az nem való a volán mögé.

Ha dudálnak, anyáznak vagy bámulnak, azon meg ne idegeskedj, mert attól nem lesz jobb neked.

2020. aug. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Különösebben semmilyet. Figyelek, hogy ne jöjjön nekem és megpróbálok tőle minél távolabb kerülni. A továbbiakban nem igazán foglalkozom vele.
2020. aug. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Abszolút semmit.
2020. aug. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Amint lehetőségem van általában megelőzöm, ha nyugodtan megtudom, minden szabályt betartva.

Értem én, hogy mindenki volt kezdő, de ezért vannak az oktatók, hogy megtanítsanak azalatt az X óra alatt normálisan, átlagosan vezetni, nem feltartva és akadályozva a másik közlekedőt.

2020. aug. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Velük türelmesebb vagyok. Mondjuknamúgy sem vagyok agresszív gyökér. Csak azzal aki az életemre tör, de azok nem a T betűsek :))
2020. aug. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én nem rég szereztem a jogsit, és ha vezethetem apum kocsiját, akkor kirakjuk a T bebűt. Az már alapból gáz, ha egy friss jogsist ledudálnak, vagy ne adj isten beszólogatnak. Amikor tanulóvezető voltam az oktatóm utasítására mindig lassabban mehettem csak, első 20 órában max 40-nel a városban, és nem 1 fa*kalap volt, aki külön megállt, és ha gyalogos vagyok, és nem egy kocsiban ülök még meg is ver. Hallatlan. Ha valaki siet, és tud, előzzön meg, vagy segítse a tanulót a haladásban. Szerintem mindenki volt kezdő, csak nem akarj bevallani, hogy ő is bénázott.
2020. aug. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 BeefEater ***** válasza:
Ha látom, hogy tanuló gyakorolja a parkolást akkor jóval előbb szoktam megállni, hogy ne érezze, hogy siettetném és türelmesen megvárom amíg végez. Azt a 10 - 15 másodpercet kibírom.
2020. aug. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
En is kezdo vagyok, nehany hete vezetek csak, megmondom oszinten, hogy en nem szoktam nezegetni, hogy ki forgatja a fejet meg ki hogy anyazik. A forgalomrol tajekozodom, de az embert sosem keresem az autoban :D szandekosan nem akadalyozom a forgalmat, nem totymorgok, de nem vagyok egy alonso, nem erzem biztonsagosnak 50el bevenni a kanyart, es a parkolas is nehezseget okoz. Szerintem nagyobb baj van annal, aki nem tudja feldolgozni, hogy 5 masodperccel kesobb tud tovabb haladni mint nalam, aki gyakorol es probalja kihozni a maxot magabol.
2020. aug. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!