Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ez jó ötlet vagy...

Szerintetek ez jó ötlet vagy inkább nem?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónap és venni fogok egy ár alapján nagyon jó állapotú benzines, manuális sedan bmw e34-et. Szinte már minden készen áll hozzá, és ez hatalmas öröm nekem. Apukám és a párom is eljön velem kocsit nézni, úgy hogy a párom a fordjával jön apukám meg az opel omegájával.

Tudni kell hogy én nagyon szeretem a dudálást. Ne gúnyoljatok ki érte.

Megbeszéltem már velük hogy Pestről vagy max Pest környéki településékről venném a kocsit és hazaúton mennénk a 3 kocsival úgy hogy közben végig ritmusosan dudálgatnánk és egymás mögött haladnánk. Rajtam kívül amúgy senki se díjazza az ötletet, de belementek a kedvemért, mondtam hogy én fizetem ha esetleg büntetés lenne belőle csak egyszer az életben legyen részem ilyen dudás menetbe.

Szerintetek ez jó? Vagy nem? Lehet hogy más kocsi is dudálni fog nekünk?

N



2020. aug. 18. 07:45
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
86%
Duda funkció :D:D Összefosom magam.
2020. aug. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

08:55 Facen fent vagyok e34 csoportokba ahol rengeteg olyan példány is van ami tényleg jó állapotú + előtte át is nézetem, utána meg kötelező szervízeken átesik de ez alap. (Folyadékok cseréje, vízpumpa mert az ennél a típusnál szereti megadni magát, vezérlés, fékek)

2 kocsival azert megyunk mert en kertem így, hogy dudálni tudjunk

2020. aug. 18. 08:58
 33/41 anonim ***** válasza:
100%
Na élmény lesz majd délután-este visszaolvasgatni az itteni kommenteket.
2020. aug. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha leírom a "duda" szót, akkor elkezdesz bizseregni lent?
2020. aug. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Ez nem olyasmi..
2020. aug. 18. 09:00
 36/41 anonim válasza:
65%
En nem tartom jo otletnek, mert masok szamara ez eleg zavaro lehet. Kicsiket figyelemmel kellene lenni masokra. De igazabol a ti dolgotok, azt csinaltok amit akartok, viszont ha barmi kovetkezmenye lesz a dolognak, azt tessek problemazas nelkul elviselni.
2020. aug. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Kérdező neked ki kellene cserélni a dudát valami ilyesfélére ami egyfolytában nyomatja menet közben XD....

[link]

2020. aug. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
33%

Dudálást kérlek ne.

Egyébként gratula az autódhoz.

2020. aug. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora idiótát... Picit gondolkozzál, lehet hogy te most teljesen el vagy szállva, de az emberek zöme leszarja, hogy te most vettél egy autót magadnak. Azt sem értem, három embernek minek három autó, de ez a ti dolgotok.
2020. aug. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Inkább menjetek egy kocsival, vigyetek ilyen légkürtöt és felhúzott ablaknél úgy bömböltethetitek bennt a kocsiban ahogy akarjátok.
2020. aug. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!